Seko mums Šodien saziedoti jau 1,464.26 €

Atbalsts Jurim Greinim

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 2299 Ls
Juris Greinis, dz.g. 2001., Cēsis
 
Jurim ir epileptiskas lēkmes kopš 5 mēnešu vecuma. Terapijā saņem zāles, bet sakarā ar smadzeņu bojājumu viņš nerunā, vai arī atsaucās pēc vairākkārtīga lūguma. Ir neveikls un ir koordinācijas traucējumi. Gaita lēna, nestabila.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Reinim bija iespēja  apmeklēt Montesori nodarbības un reitterapiju,  kā arī zēns saņēma delfīnterapijas kursu Evpatorijā.

 Pēc šīm nodarbībām  ir vērojams uzlabojums zēna veselībā. Agrāk nespēja pārlikt kāju pāri ritenim un ar to pabraukt, tad pateicoties reitterapijas nodarbībām  Juris ir drošāks un sēž stabili, ar kājām pats spēj iekārtoties  un turas zirgam mugurā. Pēc Montesori terapijas var lietas nosaukt tam atbilstošos vārdos. Cenšas izteikt savas vēlmes, kaut vai neskaidri pa 1-2 vārdi. Pēc delfīnterapijas Juris kļuvis atvērtāks un pats sāka veidot pirmos teikumus pielietojot savu vārdu krājumu ko ir iemācījies. Ļoti apmierināts un labi jūtas ūdenī un ūdens procedūrās. Ar lielu uzmanību un interesi klausās un vēro delfīnus, ko arī izrāda skaņās, gan vārdos vēlmi darboties kopā ar delfīniem. Pēc otrās dienas terapijas Juris pats izveidoja 5 vārdu teikumu, kurā uzrunāja: „Mamma,....”, ko nekad iepriekš nebija darījis.

Redzot šīs pozitīvās izmaiņas iesāktās rehabilitācijas ir jāturpina. Līdzekļu tam nepietiek, tāpēc ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt.

Palīdzēsim Jurim atveseļoties!

Projekts ievietots portālā: 19.04.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Piepildi bērniņa sapni!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 699.60 €