Seko mums Šodien saziedoti jau 4,596.00 €

Atbalsts Vivitai un Sindijai Bumbierēm

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6000 latu
Vivita Bumbiere, Sindija Bumbiere, dz.g. 2005., Saldus raj.

2005.gada oktobris Bumbieru ģimenei bija priecīga rudens diena, jo ģimenē piedzima trīnītes – Vivita, Sindija un Marika. Gaidītas un mīlētas meitenītes dzima priekšlaicīgi, 30/ 31.grūtniecības nedēļā. Māsiņas svēra tikai 1500 gramus katra. Jau pēc piedzimšanas meitiņām konstatēja pneimoniju, neiznēsāta bērna anēmiju.

Noteiktā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, motorās un valodas attīstības tempa aizture, bronhiālā astma. Reālajā dzīvē tas nozīmē, ka Sindija vēl nesēž, veļas no muguras uz vēdera, mēģina celties rāpus. Vivita griežas no muguras uz vēdera, apsēžas rāpo un ceļas kājās, bet joprojām nestaigā.

Tādēļ abas slimās trīnītes tiek vestas uz masāžām, rehabilitācijas kursiem Vaivaros un visādi citādi palīdzēts.

Lai pēc iespējas vairāk palīdzētu Vivitai un Sindijai, ģimene brauc uz starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā, Ukrainā (www.reha.lviv.ua), kur bērniem ar bērnu cerebrālo trieku tiek veikta īpaša rehabilitācija. Šādu rehabilitāciju valsts neapmaksā, bet ģimenei, kurā aug trīnītes, nav pa spēkam sakrāt 6000latus, lai dotos uz rehabilitāciju.

Ar ziedotāju atbalstu meitenes jau trīs reizes apmeklēja Starptautisko Rehabilitācijas klīniku Truskavecā un rezultāti iepriecina. Vivita pēc šiem rehabilitācijas kursiem ir sākusi staigāt, vairāk runāt. Sindija ir sākusi rāpot, turoties pie gultiņas staigā.

Mazo meitenīšu māmiņa ir ļoti pateicīga visiem, kas palīdzēja un ļoti cer uz ziedotāju sapratni un atbalstu arī turpmāk.

Ģimene cer, ka rehabilitācija Truskavecas klīnikā palīdzēs nostāties uz kājām Vivitai un Sindijai gan šī vārda tiešajā gan pārnestajā nozīmē. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 24.09.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Bez Tevis nav uzvaras!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 414.78 €