Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Atbalsts Tihonam Jurjevam

Mērķis:  rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 8800 Ls gadā
Tihons Jurjevs, dz.g. 2006., Rīga

Tihonam ir 3,5 gadiņi, taču viņš nerāpo, nesēž, nespēj piecelties kājās. Zēns dzimis mazliet priekšlaikus ar ķeizargriezienu. Viņa diagnoze ir jauktas formas bērnu cerebrālā trieka. Neskatoties uz slimību, zēns ir dzīvespriecīgs un smaidīgs, viņam patīk viss , kas citiem viņa vecuma bērniem – spēlēt bumbu, lasīt grāmatas un skatīties multfilmas. Prot skaitīt līdz 5, pazīst burtus, sāk izrunāt vārdus.

Unikālu neirofizioloģisku rehabilitācijas metodi bērnu cerebrālās triekas gadījumā piedāvā Ukrainas Starptautiskā rehabilitācijas klīnika Truskavecā www.reha.lviv.ua. Tas ir dārgs process, kurš neietilpst valsts apmaksātajos pakalpojumos. Taču rezultāti ir ļoti iepriecinoši un dod lielu progresu bērnu attīstībā. Jo agrākā vecumā iespējams panākt kādus kustību uzlabojumus, jo lielākas cerības, ka zēns ar laiku spēs vairāk parūpēties pats par sevi un tas būs atspaids gan vecākiem, gan sabiedrībai kopumā. Pateicoties sabiedrības atbalstam Tihonam bija iespēja iziet rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukrainā. Zēnam ir veselības uzlabojumi.

Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos Ukrainā. Viena šāda rehabilitācijas kursa izmaksas ir 2200 latu. Ārstu ieteikums ir 4 rehabilitācijas kursi gadā. Kopējās izmaksas 8800 lati.  Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.  Tihona vecāki ļoti cer uz ziedotāju atsaucību!

Projekts portālā ievietots 01.06.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 220.84 €