Seko mums Šodien saziedoti jau 3,229.50 €

Atbalsts Armandam Ošiņam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā.

 Gadā nepieciešami: 720 lati.

Armands Ošiņš, dz.g. 2005., Rīga

Armands piedzima 35. grūtniecības nedēļā . Puisītim uzstādīja diagnozi – bērnu cerebrālā trieka, spastiska apakšējā paraparēze ar kustību traucējumiem. Zēnam ir psihomotorās attīstības un valodas tempa aizture, ir traucēta sīkā motorika.

 Armands sāka staigāt 3 gadu vecumā. Viņš ir jauks, dzīvespriecīgs zēns, apmeklē bērnudārzu. Armandam ir dvīņu brālis Artūrs.

 Pateicoties ziedotāju atbalstam Armandam bija iespēja saņemt rehabilitāciju Latvijā. Tika nodrošināta reitterapija, montesori nodarbības. Paldies par atsaucību un ziedojumiem. Zēna veselības stāvoklis ir uzlabojies.

Diemžēl vecāki nevar iekrāt līdzekļus turpmākai rehabilitācijas apmaksai. Armanda māmiņa ir redzes invalīde. Ģimene ar valsts, ziedotāju un pašu spēkiem ir spējusi nodrošināt  rehabilitācijas kursus NRC „Vaivari”, „Gaiļezers”, apmeklējis logopēdu, konsultējies pie ergoterapeita.

 Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabojumu ir nepieciešams saņemt regulāras rehabilitācijas – reitterapiju, montesori nodarbības, mūzikas terapija. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību.

Gadā kopā nepieciešami 720 lati.

Projekts ievietots portālā: 21.02.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Aleksandram Račickim

Palīdzība Akselam Stivriņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 611.41 €