Seko mums Šodien saziedoti jau 1,449.26 €

Covid-19 pašpalīdzības kustība

Covid-19 pandēmija skar ikvienu no mums. Taču ir cilvēki, kuriem krīzes laiks ir smagāks. Projekts “Covid-19 pašpalīdzības kustība” darbojas kā solidaritātes tilts, kas savieno tos, kuri var un grib palīdzēt līdzcilvēkiem, ar tiem, kurus skārušas Covid-19 sekas un nepieciešama palīdzība – svaiga pārtika, sociālais atbalsts, praktiska palīdzība, atbalsts radošajā dīkstāvē konsultācijas, siltas maltītes mediķiem.

Projektā iedzīvotāji saņem konsultācijas un praktisku atbalstu, radošo profesiju pārstāvji pabalstu dīkstāvē, NVO finansiālu un mantisku atbalstu, lai palīdzētu savām mērķgrupā. Projekts darbojas visā Latvijā un, līdztekus valsts un pašvaldības atbalsta palīdz Latvijas sabiedrībai pārvarēt Covid-19 pandēmiju.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Līgums 2021.LV/NVO_COVID/26.

 

  • Projekta aktualitātes

Noslēgts līgums par projekta finansēšanu

Aicinām NVO pieteikties pārtikas ziedojumam, februāris 

Aicinām NVO pieteikties pārtikas ziedojumam, aprīlis

Ziedot.lv sniedzis atbalstu Covid-19 pandēmijas skartajiem, septembris

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 684.60 €