Seko mums Šodien saziedoti jau 7,114.00 €

Atbalsts Aleksim Latiškevičam

Mērķis: rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 4000 latu
Aleksis Latiškevičs, dz.g. 2001., Daugavpils

Aleksis ir 7 gadus vecs, gudrs zēns. Tomēr savā vecumā Aleksis neprot sēdēt, rāpot, staigāt, kaut to ļoti vēlas, jo zēnam ir bērnu cerebrālā trieka. Šī slimība zēnam ir no dzimšanas. Priekšlaicīgās dzemdībās skābekļa trūkuma dēļ tika traumētas smadzenes. Garīgi bērns ir pilnīgi vesels, bet fizisku nespēju dēļ viņa attīstība ir aizkavēta. Aleksim ļoti patīk skatīties multfilmas, zīmēt(kā sanāk), spēlēt datoru. Daudzas darbības ir liegtas, jo nav speciāli piemērota galda un krēsla. Pašlaik sapņo par skolas gaitām. Ir iemācījies skaitīt līdz 100. No galvas skaita vairākus dzejoļus.

Alekša veselības stāvokli var uzlabot ar regulāriem rehabilitācijas kursiem.

Rehabilitācijai nepieciešami 4000 Ls. Palīdzēsim mazajam Aleksim!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Braienam Paškevičam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €