Seko mums Šodien saziedoti jau 3,812.60 €

Atbalsts Arinai Radziņai (pārcelts uz "Jauniešu sirsniņām")

Paldies par Jūsu līdzšinējo palīdzību Arinai! Tā kā Arinai ir 18 gadi, tad turpmāk ziedot viņas rehabilitācijai aicinām projektā "Jauniešu sirsniņām!".  Jūsu ziedotā nauda tiks izlietota plānotajai rehabiltācijai, kad būs saziedota visa nepieciešamā summa projektā "Jauniešu sirsniņām".

Mērķis: Rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā un delfīnterapija
Gadā nepieciešams: 6000 lati

Arīna Radziņa, dz.g. 1993., Rīga

Arīna līdz 12 gadu vecumam bija vesela un dzīvespriecīga meitene. Traģēdija notika Jaunā gada naktī. Kāds iešāva Arīnai galvā. Līdz šim pat laikam vainīgais nav atrasts. Divus mēnešus ārsti cīnījās par Arīnas dzīvību. Meitene izdzīvoja, bet vēl tagad cīnās ar notikušā sekām. Arīnai bija pilnīgi paralizēta kreisā puse. Tagad viņa spēj pastāvīgi iet, bet vēl klibo. Kreisās rokas aktivitāte pakāpeniski atjaunojas, bet pirksti vēl nejūtīgi.

Pēc katra saņemtā rehabilitācijas kursa Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā ir vērojami uzlabojumi meitenes veselībā. Arīnai nepieciešami 2 rehabilitācijas kursi gadā.
Lai nostiprinātu psiho – emocionālo stāvokli rekomendēts arī delfīnterapijas kurss.
Arīnai ir iespēja būt veselai! Tam nepieciešami 6000 lati gadā.

 

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 25.08.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Paškevičam

Kara bēgļu atbalstam

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

Palīdzība Sabīne Strode

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 315.74 €