Seko mums Šodien saziedoti jau 20.00 €

Projekti

21.04.2017

Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedots vairāk nekā 61 tūkstotis eiro

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, jau saziedots 61 613,18 eiro. No tiem 53 194,42 eiro saziedoti „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā, 8088,76 eiro – labdarības fonda „Ziedot.lv” mājaslapā, bet 330 eiro – zvanot pa labdarības tālruni.

05.04.2017

Rimi un Ziedot.lv programmas Štābiņš ietvaros izsludināts projektu konkurss skolēnu vasaras brīvlaika aktivitātēm

Lai trūcīgie bērni un jaunieši visā Latvijā varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī apgūt jaunas prasmes un dzīvē noderīgas iemaņas, Ziedot.lv ar veikalu tīkla Rimi un Supernetto atbalstu jau sesto gadu īsteno īpašu akciju programmai Štābiņš. Šogad iedzīvotāju atbalsts ir ļoti dāsns, ziedojumu kastītēs februārī un martā saziedojot 20 761,05 eiro, kas ļaus nodrošināt iespēju labdarības organizācijām visā Latvijā realizēt vērtīgus projektus skolēnu prasmju attīstīšanai vasaras brīvlaikā.

04.04.2017

Pirmajā dienā "Dakteris POGA" pieņēma pirmos 6 pacientus

2017.gada 3.aprīlī darbību uzsāka labdarības programma "Dakteris POGA". Pirmajā dienā tika apskatīti 6 mazie pacienti.

20.03.2017

Pētījums par bērnu rehabilitāciju Latvijā

Rehabilitācijas centrs "Poga" sadarbībā ar Ziedot.lv veicis pētījumu par bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitāciju Latvijā. 13% Latvijas iedzīvotāju ģimenē, radu, draugu vai paziņu lokā ir bērni ar kustību traucējumiem, un 26% apjautāto pašiem ir bijusi saskarsme ar rehabilitācijas sistēmu, kuru puse no tiem vērtē neapmierinoši.

20.03.2017

Uzsākta labdarības akcija bērnu rehabilitācijai Latvijā

Šodien, 20. martā, bērnu rehabilitācijas centrs „Poga” un mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija” atklāja labdarības akciju visā Latvijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un viņu integrāciju sabiedrībā. Pasākumā piedalījās un atbalstu bērnu veselības aprūpes uzlabošanai pauda arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone.

 

RT @ltvpanorama: Gaidāmā nodokļu reforma var iznīcināt lielāko daļu Latvijas nevalstisko organizāciju. https://t.co/BIF2euzpFf https://t.co…

pirms 8 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

247 471.53 €