Seko mums Šodien saziedoti jau 3,229.50 €

Pieteikums pārtikas un/vai nepārtikas preču ziedojumu

Biedrības un nodibinājumi var pieteikties mantu, drēbju, saimniecības lietu vai pārtikas ziedojumiem, ko labdarības organizācija Ziedot.lv saņem mantiskā veidā no fiziskām un juridiskām personām. Covid-19 laikā priekšroka zieodjumu saņemšanai ir tām NVO, kura spalīdz tām mērķgrupām, kuras skārušas Covid-19 sekas.

Lai labdarības organizācijas saņemtu mantisko ziedojumu, ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa interneta vietnē nvo.ziedot.lv. Mantas tiks dalītas rindas kārtībā vai ņemot vērā organizācijas aizpildītā pieteikuma pamatojumu par mantu vajadzību. Par ziedojuma saņemšanas iespējām ar organizāciju sazināsies labdarības organizācijas darbiniece. Tādēļ, lūdzu, norādiet pieteikumā precīzus organizācijas kontaktpersonas datus.

Organizācijām ir iespēja pieteikties apģērbu, apavu un citām ziedotām mantām, ko iedzīvotāji ziedo tirdzniecības centrā Spice. Šo ziedojumu ir iespējams saņemt pie Ziedot.lv partnera biedrības Svētā Jāņa palīdzība, Ganību dambis 17a, k-1 Rīga LV-1045, tālrunis 27567284.

Mantiskais ziedojums organizācijām tiek nodots ar pieņemšanas/nodošanas aktu, kuru paraksta organizācijas pārstāvis, kas atbraucis saņemt ziedojumu.

Pēc mantiskā ziedojuma saņemšanas organizācijai ir jāatskaitās Ziedot.lv par ziedojuma izlietojumu.

Ziedojuma izsniegšana notiek Kurzemes prospekts 137, Rīgā (iepriekš saskaņojot ierašanās laiku).

 

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 611.41 €