Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Pieteikums pārtikas un/vai nepārtikas preču ziedojumu

Biedrības un nodibinājumi var pieteikties mantu, drēbju, saimniecības lietu vai pārtikas ziedojumiem, ko labdarības organizācija Ziedot.lv saņem mantiskā veidā no fiziskām un juridiskām personām. Covid-19 laikā priekšroka zieodjumu saņemšanai ir tām NVO, kura spalīdz tām mērķgrupām, kuras skārušas Covid-19 sekas.

Lai labdarības organizācijas saņemtu mantisko ziedojumu, ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa interneta vietnē nvo.ziedot.lv. Mantas tiks dalītas rindas kārtībā vai ņemot vērā organizācijas aizpildītā pieteikuma pamatojumu par mantu vajadzību. Par ziedojuma saņemšanas iespējām ar organizāciju sazināsies labdarības organizācijas darbiniece. Tādēļ, lūdzu, norādiet pieteikumā precīzus organizācijas kontaktpersonas datus.

Organizācijām ir iespēja pieteikties apģērbu, apavu un citām ziedotām mantām, ko iedzīvotāji ziedo tirdzniecības centrā Spice. Šo ziedojumu ir iespējams saņemt pie Ziedot.lv partnera biedrības Svētā Jāņa palīdzība, Laktas ielā 8, k-1, Rīgā, tālrunis 67339265.

Mantiskais ziedojums organizācijām tiek nodots ar pieņemšanas/nodošanas aktu, kuru paraksta organizācijas pārstāvis, kas atbraucis saņemt ziedojumu.

Pēc mantiskā ziedojuma saņemšanas organizācijai ir jāatskaitās Ziedot.lv par ziedojuma izlietojumu aizpildot elektroniski atskaites formu un atsūtot aizpildītu atskaites formu uz e-pasta adresi līdz katra mēneša piektajam datumam, kamēr ziedojums pilnībā izdalīts. Ja organizācija nav izdalījusi visu ziedojumu, organizācija atskaiti aizpilda par izdalīto ziedojuma daļu. Atskaites jāsniedz katru mēnesi, līdz viss ziedojums ir izdalīts. Atskaites veidlapa jāaizpilda par katru pieņemšanas/nodošanas aktu atsevišķi. Nākamais ziedojums var tikt piešķirts, ja ir iesniegtas atsakites par iepriekšējā ziedojuma izlietojumu.

Ziedojuma izsniegšana notiek Labdarības noliktavā Sēlpils ielā 2c, Rīgā.

 

 


Pievienotie faili

Pieteikums mantiskajam ziedojumam

Mantiskā ziedojuma atskaites veidlapa

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €