Seko mums Šodien saziedoti jau 476.00 €

Atbalsts Robertam Ričardam Gārstiņam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 6500 latu
Roberts Ričards Gārstiņš, dz. g. 2000., Rīga

Roberts Ričards ir 10 gadus vecs, dzīvespriecīgs zēns, kurš mācās Rīgas 45.vidusskolas 3. e.klasē. Zēns ir muzikāli apdāvināts, ļoti patīk mūzika un visi pasākumi, kas ar to saistīti. Aizrautīgi skatās  visas sporta pārraides un ir liels Rīgas Dinamo hokeja fans. Nākotnes sapnis pašam nodarboties ar kādu sporta veidu.

Zēns dzima priekšlaicīgi ar mazu svaru, dzemdību traumas rezultātā Robertam ir kustību traucējumi. Zēns pārvietojas ratiņkrēslā un skolā ar staiguli. Spēj noiet nelielus ceļa posmus, turoties pie vienas rokas. Ikdienā daudz trenējas, staigājot pa kāpnēm.
Ar ziedotāju atbalstu jau ir paveikts liels darbs Roberta veselības stiprināšanā. Bija iespēja saņemt vairākus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Cītīgi strādājuši individuāli fizeoterapeita nodarbībās. Apmeklējuši reitterapijas  nodarbības, iegādājušies speciālas ortozes. Saņemta konsultācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā.

Roberts Ričards ir mazliet vairāk kļuvis neatkarīgāks no mammas - prot noģērbties un apģērbties. Spēj piecelties pie datorkrēsla un tajā apsēsties. Sākot trenēties ar ortozēm ir zudusi baiļu sajūta un radusies vēlme būt neatkarīgam un pašam spert savus  patstāvīgos soļus.
Ir ļoti liela motivācija kādreiz ar bērniem vienkārši kā visi vienaudži iziet mājas pagalmā un uzspēlēt kādu spēli....bez mammas klātbūtnes.

Zēnam ļoti nepieciešama rehabilitācija – biofidbeks,  Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. Nepieciešami divi rehabilitācijas kursi gadā.
Kā arī nepieciešama regulāri saņemt rehabilitāciju Latvijā.  Induviduālas fizioterapeita nodarbības, reitterapija, baseins.
Gadā kopā nepieciešamā summa 6500 lati.

No visas sirds pateicos visiem ziedotājiem, kuri manu dēliņu ir atbalstījuši un tic uz zēna atveseļošanos. Daudzi jau mūs iepazinuši personīgi, apmeklējot dažādus pasākumus, un ir liels prieks ka satiekoties cilvēki saka, cik mēs esam izmainījušies un kļuvuši stabilāki.

Rehabilitācija – biofidbeks,  Minhenes ortopēdiskajā klīnikā, regulāra ārstnieciskā vingrošana un reitterpija, kas pieejama Latvijā zēnu tuvinās sapnim nostāties stabili pašam uz savām kājām. Palīdzēsim viņam to sasniegt!

Projekts ievietots portālā 12.08.08., pēdējās izmaiņas 08.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 199.17 €