Seko mums Šodien saziedoti jau 7,104.70 €

Atbalsts Kristijānai Mensonei

Mērķis: rehabilitācija 

Gadā nepieciešams: 9000 Ls

Kristijāna Mensone, dz.g. 2006., Vecumnieki

Kristijānai ir bērnu cerebrālā trieka. Ģimenē aug 2 meitiņas. Kristijāna nu jau prot rāpot, pateikt dažus vārdiņus( mamma, baba, redzi), cenšas celties kājās  un nostāvēt. Mācās staigāt ar staigulīti. Interesē grāmatas, var tās šķirstīt un rādīt citiem stundām ilgi. Tas viņai sagādā milzu prieku. Enerģiska, centīga, pacietīga, mīlīga meitenīte, kurai patīk daudz laika pavadīt svaigā gaisā. Meitenīte ir aktīva savās iespēju robežās.
Meitenīte ir saņēmusi rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.  Ārstu ieteikums iziet rehabilitācijas kursus vismaz 3 reizes gadā, jo tad Kristijānai būs iespēja vairāk palīdzēt. Ir jāstiepj kāju cīpslas un jātaisno mugurkauls, jo tas meitenītei ir deformēts. Bez cīpslu iztaisnošanas meitenīte nevar nostāvēt un nevar sākt staigāt.
Kristijānas mīlīgais smaids neskatoties, uz to, ka grūti un pāri gājuši dažādi pārbaudījumi spēj dienas padarīt daudz gaišākas, iedveš cerību, ka viss būs kārtībā. Kristijānas kvēlākā vēlēšanās ir runāt, staigāt bez citu palīdzības.
 Palīdzēsim Kristijānai šo sapni piepildīt!

 Projekts ievietots portālā: 19.04.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 952 039.30 €