Seko mums Šodien saziedoti jau 8,969.50 €

Atbalsts Danielai Caunītei

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 3200 latu
Daniela Caunīte, dz.g. 2002.

Danielai ir 6 gadi. Kad Danielai bija 7 mēneši, ārsti atklāja, kā meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka. Taču vecāki nepadevās un cīnījās par mazulītes nākotni. Danielas vecākiem sava meitiņa ir vismīļākā un skaistākā, tādēļ viņi dara visu, lai viņai palīdzētu.

Kā novēroja Danielas māmiņa, tad pēc trešā rehabilitācijas kursa saņemšanas, bērniņš pārliecinošāk un drošāk sēž, turot bērnu pie rociņām, viņš cenšas nostāvēt un jūtas daudz pašapzinīgāk.

Par saviem un ziedotāju līdzekļiem ģimene jau vairākas reizes pabija Truskavecā starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Ukrainā, tomēr bērna veselības uzlabošanai nepieciešams rehabilitāciju turpināt, bet vecākiem naudas nav. 

Projekts ievietots 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Sabīne Strode

Rūpju bērnu māmiņām

Glābsim Kristīnu un Serhii

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 936.94 €