Seko mums Šodien saziedoti jau 4,816.00 €

Atbalsts Raivo un Elvim Dauģiem

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 12200 latu
Raivo Dauģis, Elvis Dauģis, dz.g. 1998., Madona 

Elvis un Raivo ir 10 gadus veci dvīņu puikas. Gada vecumā abiem zēniem tika noteikta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un spastiska tetraparēze. Turklāt Elvis vēl slimo arī ar epilepsiju, bet Raivo ir bronhiālā astma.

Raivo šogad uzsāka skolas gaitas Kalsnavas pamatskolas “Kāpēcīšu’klasē, kuru viņam patīk apmeklēt. Tā kā zēniem vēl ir apgrūtinātas roku un kāju kustības, tad ar skolotāju palīdzību cenšas darboties. Raivo joprojām ir dzīvespriecīgs, smaidošs, saprotošs un reizēm niķu pilns puika, bet ar vēlmi kaut pa mazumiņam, nostāties uz savām kājām, un, protams, sākt arī runāt tad mums apkārtējiem būtu vieglāk uztvert ko Raivo grib pateikt.

 Elvis joprojām attīstības ziņā ir smagākā stāvoklī nekā Raivo. Zēnam ir nepieciešama lielāka uzmanība un aprūpe. Zēnam patīk klausīties mūziku.
Ar ziedotāju atbalstu jau bija iespēja apmeklēt rehabilitācijas kursus Truskavecā. Paldies visiem, kas atbalstīja! 
Abiem brāļiem ir aktīvākas roku un kāju kustības. Ģimene ļoti cer uz panākumiem no turpmākajiem ārstēšanās un rehabilitācijas kursiem Ukrainas Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Poltovas 4. Slimnīcas reģionālās cilmes šūnu transplantācijas centrā un reitterapijas nodarbībās zirgu audzētavā “Pakavs”, Cesvainē.

Lai turpinātu ārstēšanos  nepieciešami 12200 lati. Dvīņu mammai šādas naudas nav, tādēļ viņa lūdz ziedotāju palīdzību.

Palīdzēsim Elvim un Raivo!

Projekts ievietots portālā: 15.12.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Turcijai!

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Danielam Stepanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 634.78 €