Seko mums Šodien saziedoti jau 2,817.34 €

Atbalsts Nikolai Kalniņai

Mērķis: Delfīnterapija un rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina

Gadā nepieciešams: 4750 lati.

Nikola Kalniņa, dz. g. 2009., Dobele

Mazā Nikola bija ļoti, ļoti gaidīts bērniņš. Meitenīte piedzima jauniem, veseliem vecākiem noteiktajā laikā, ar svaru 3448 kg. Tomēr dzemdību norise novirzījā no normas. Nikola piedzimstot neelpoja , stāvoklis bija kritisks... skābekļa trūkums un plaušās nonākušie augļūdeņi darīja savu. Ārsti uzstādīja smagu diagnozi – hipoksiski išēmisks galvas smadzeņu bojājums, krampju sindroms.

 Kad mazajai Nikolai bija pāris mēneši, attīstība novirzījās no normas, laicīgi tika uzsākta fizioterapija, tika apmeklēts osteopāts un ūdens procedūras.

Tomēr diagnoze ir nepielūdzama – bērnu cerebrālā trieka.

Visi spēki tika veltīti meitenītes veselības atgūšanā. Nikola saņēmusi  intensīvas procedūras Latvijā, ko ģimene nodrošina no saviem līdzekļiem. Nikola ir saņēmusi arī divus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Pirmais kurss pašu spēkiem, par otro kursu milzīgs paldies ziedotājiem.

Tagad Nikola kaut nesēž, nerāpo un nestaigā, ir iemācījusies nedaudz līst uz priekšu . Meitenīte ir ļoti mērķtiecīga, pieradusi pie grūta un regulāra darba (fizioterapija, mūzikas terapija, peldbaseins, reitterapija, masāžas, logopēds).

Rezultāti jau ir un būs vēl labāki, vecāki par to ir pārliecināti! Ar cerībām ik dienu, ka mazā Nikola varēs staigāt un darīt visas citas lietas, ko dara bērniņi viņas vecumā!

Šobrīd ārsti Nikolai iesaka delfīnterapiju – emocionālajai stabilitātei un prāta attīstībai, kas savukārt, var pavērt iespējas kustību uzlabošanai.

Kā arī nepieciešams vismaz vēl viens rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Nikolas ārstniecībai gadā nepieciešami 4750 lati.

Ģimene ļoti cer uz visu līdzcilvēku atbalstu!

 

Projekts ievietots portālā: 02.06.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Ernestam Žegodam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 938.08 €