Seko mums Šodien saziedoti jau 2,895.34 €

Atbalsts Artūram Ivanovam(ziedojumi pašlaik netiek vākti)

Mērķis: Rehabilitācija 
Gadā nepieciešams: 5000 latu

Artūrs Ivanovs, dz.g. 2002., Rīga

Artūram ir smaga slimība – spinālo muskuļu atrofija. Lai zēns kādreiz varētu stāvēt pats uz savām kājiņām, nevis dzīvi pavadīt ratiņkrēslā, viņam nepieciešama ārstēšanās. Tagad veselības stāvoklis ir stabils, ir nelieli uzlabojumi. Zēnam 2007. gadā tika veikta gūžas operācija un ir plānota ceļu deformācijas labošanas operācija.

Ukrainā, Straptautiskā rehabilitācijas klīnika Truskavecā, ir izstrādāta programma speciāli spinālo atrofiju pacientiem. Artūra veselības stāvokli var uzlabot ar regulāriem rehabilitācijas kursiem.

Katram vecākam savs bērns ir vismīļākais un jaukākais – kā raksta bērna māmiņa, Artūriņš ir jauks un gudrs puika. Par visu pasaulē vairāk viņš vēlas kādreiz stāvēt uz savām kājiņām. Artūra māmiņa lūdz palīdzēt īstenot viņa karstāko vēlēšanos!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008.,  pēdējās izmaiņas 14.10.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Anitai Vallei

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 016.08 €