Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Atbalsts Ričardam Edžum Leimanim

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina

Gadā nepieciešami: 2750 lati.

Ričards Edžus Leimanis, dz. g. 2007., Rīga

Ričards Edžus dzimis priekšlaicīgās dvīņu dzemdībās 29. grūtniecības nedēļā. Pirmos divus dzīves mēnešus dvīņi ar mammu pavadīja slimnīcā, cīnoties par izdzīvošanu, kā arī lai pieņemtos svarā, jo  bērni piedzima  ļoti maziņi. Ģimenē, radu lokā bērnus  mazā dzimšanas svara (1090 g) dēļ,  mīļi sauca par "cukurpaciņām".

Ričardiņa diagnoze BCT (bērnu cerebrālā trieka) ar spastiko tetraparēzi. Viņš tagad savā vecumā stabili tur galviņu, lien, pats cenšas ēst, sēž, tekoši runā un dzied, dejo kā nu sanāk. Ričardiņš ir ļoti sabiedrisks un jautrs cilvēkbērniņš ar vislielāko sapni par skriešanu, lēkšanu, dejošanu, tāpat kā to dara dvīņu māsiņa.
Puisītis apmeklē specializēto bērnudārzu, regulāri un ar ļoti lielu atdevi vingro, apmeklējot rehabilitācijas iestādes Rīgā, kā arī mājas apstākļos fizioterapeita uzraudzībā.

 

Ričards saņēmis rehabilitācijas kursu arī NRC „Vaivari”, bet diemžēl rindas garas, jāgaida līdz nākamajam rehabilitācijas kursam 1.5gadu.
Ģimene dara visu, lai Ričarda veselību uzlabotu. Tagad ir iespēja saņemt ārstniecības kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Sazinoties ar ārstiem ģimene saņēmusi pozitīvu atbildi, ka Ričardu tur gaida. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas klīnikā ir 2750 lati.

Ričards un ģimene ir pateicīga visiem, kuri  ziedo.

Lielum lielais paldies visiem Ričarda Edžus labajiem enģeļiem!

 Projekts ievietots portālā: 08.04.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danai Indriksonei

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 429.13 €