Seko mums Šodien saziedoti jau 2,911.00 €

Atbalsts Danai Kadekai

Mērķis: rehabilitācija „Bērnu klīniskajā sanatorijā „Evpatorija”, Krima

Gadā nepieciešami: 1050 lati

Dana Kadeka, dz.g. 2007

 

Mazajai Danai tagad ir trīs gadiņi. Dana slimo ar reti sastopamu ģenētisku slimību- spinālo muskuļu atrofija, kuras galvenais simptoms ir muskuļu vājums, kas Danas gadījumā izpaužas kā nespēja rāpot un staigāt.

 Kaut arī Dana slimo ar ļoti smagu slimību, viņa ir intelektuāli gudra un attīstīta meitene, kura par visu vairāk vēlas skriet pati savām kājiņām.

 Ir izieti neskaitāmi rehabilitācijas kursi un Danas kājiņas kļūst aizvien stiprākas, taču mazajai Danai ir nepieciešamas vēl ļoti daudzas rehabilitācijas tepat Latvijā, gan ārpus tās, lai uzlabotu roku un plecu daļas muskulatūru. Dana ar palīdzību spēj nostāvēt un pat spert solīšus, taču muskuļu spēks rokās viņai neļauj pašai piecelties.

Danai reizi gadā nepieciešams rehabilitācijas kurss „Bērnu klīniskajā sanatorijā „Evpatorija”, Krimā. Viena rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1050 lati.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu. Palīdzēsim Danai veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 28.12.2010.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par Ukrainas uzvaru!

Kara bēgļu atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 527.95 €