Seko mums Šodien saziedoti jau 3,314.34 €

Atbalsts Danielam Čulijam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 2100 latu
Daniels Čulijs, dz.g. 2000., Rīga

Daniels pēc dzimšanas atradās reanimācijā un pēc tam ilgstoši gulēja bērnu slimnīcā. Zēns bija smaidīgs, priecīgs, bet fiziskā attīstība bija traucēta.
Danielam 10 mēnešu vecumā uzstādīja diagnozi- bērnu cerebrālā trieka.
Daniela ģimene visiem spēkiem cenšas palīdzēt savam puisītim. Regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā ”Vaivari”, bērnu slimnīcā „Gaiļezers”, sanatorijā „Baltezers”, pastāvīgi apmeklē ārstnieciskās fizkultūras. Visas šīs rehabilitācijas zēnam ļoti palīdz.
Līdz 5 gadu vecumam Daniels izrunāja atsevišķus vārdus. Staigāja ar pieturēšanos, sēdēt varēja tikai atbalstoties, nerāpoja.
Daniels ir piecas reizes apmeklējis Starptautisko rehabilitācijas klīniku Ukrainā. Šie rehabilitācijas kursi ir devuši lielu uzlabojumu zēna veselībā.
Pēc pirmā kursa apmeklējuma zēns sāka rāpot, pēc otrā rehabilitācijas kursa uzlabojās runa un zēns spēja savienot vārdus teikumos, pēc trešā kursa apmeklējuma sāka stingrāk turēt muguru, kļuva stabilāks, uzlabojās roku kustību funkcijas. Sāka staigāt uz ceļgaliem, var attaisīt durvis, paņemt priekšmetu no galda. Pēc katras rehabilitācijas ir veselības uzlabojumi.
Daniels apmeklēja logopēdisko bērnudārzu. Šogad ir uzsācis skolas gaitas. Danielam mācīties ļoti patīk.
Zēna dzīve kļūst aktīvāka un interesantāka. Danielam ļoti patīk zīmēt, veidot, klausīties mūziku. Ļoti patīk būvēt ar maziem priekšmetiem, klucīšiem.
Daniels ir ļoti gudrs zēns. Viņš ir pieklājīgs, uzcītīgs, bet ar nopietniem fiziskiem traucējumiem.
Daniela ģimene izsaka pateicību ziedotājiem un cer, ka arī turpmāk varēs dēlam dot šo tik ļoti nepieciešamo rehabilitāciju Ukrainā.
Lai Danielam palīdzētu, nepieciešami 2100 latu. Palīdzēsim Danielam!


Projekts ievietots portālā 08.2008.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Projekts ievietots portālā 01.01.2011

Projekts noslēgts 31.12.2011

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Daria Vaseho

Pirms lido, iestādi koku!

Esi piemērs!

Palīdzība Keitai Vītiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 435.08 €