Seko mums Šodien saziedoti jau 4,910.13 €

Atbalsts Jeļizavetai Bogdanovai

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešami: 2055 lati

Jeļizaveta Bogdanova, dz.g. 2006., Rīga 

Jeļizaveta piedzima 40. grūtniecības nedēļā, svars 3.310 kg un augums 55 cm. Diagnozi bērnu cerebrālā trieka Jeļizavetai uzstādīja1 gada vecumā. Jeļizaveta ir gudra, jautra un sabiedriska meitene. Ļoti patīk bērnu sabiedrība, labprāt apmeklē bērnudārzu.

Šajos gados ir izieti vairāki ārstēšanās kursi ar dažādām ārstēšanās metodēm Latvijā, Ukrainā.

Jeļizaveta ir saņēmusi 2 rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Viens kurss bija ar ziedotāju atbalstu. Paldies visiem, kas ziedoja!

 Pēc katra ārstēšanās kursa parādās ļoti nozīmīgi rezultāti un ģimene ļoti priecājas par katru panākumu, kas uzlabo meitas veselību.

Jeļizaveta regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”, patstāvīgi apmeklē ārstnieciskās fizkultūras, reitterapijas nodarbības.

Saņemot šos rehabilitācijas kursus, meitenītei ir mazinājies muskuļu tonuss. Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabošanos ir nepieciešams turpināt rehabilitāciju.

Ģimene lūdz sabiedrības palīdzību. Gadā nepieciešami 2055 lati.

Projekts ievietots portālā: 24.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Palīdzība Nikolajam Verņickim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 728.91 €