Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga saslimšana, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Sasirgušajam nākas piedzīvot situācijas, kad līdzmaksājums par ārstniecību ir tik liels, ka ģimenes pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un papildus emocionāls slogs gan smagi slimajam cilvēkam, gan tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai dzīvību glābtu. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts. Glābsim dzīvības!

Projekts ievietots portālā 29.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Aktuālie apakšprojekti:

Palīdzība Ditai Jonītei

Saziedoti 4 184.00 €

Medikamenti vēža ārstniecībai

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Saziedoti 1 297.00 €

Medikamenti vēža ārstniecībai

Palīdzība Konstantīnam Prutikam

Saziedoti 2 135.00 €

Medikamenti vēža ārstniecībai

Palīdzība Ingunai Laucei

Saziedoti 1 021.00 €

Medikamenti vēža ārstniecībai

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kristiānam Ostrovskim

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Palīdzi bērniem staigāt!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

73 367.21 €