Seko mums Šodien saziedoti jau 14,542.58 €

Palīdzība Uldim Vasiļevskim 2021

Uldis no Cēsīm ir pacientu iemīļots ģimenes ārsts ar 35 gadu stāžu un vēl aizvien iespēju robežās strādā savā pirmajā prakses vietā – Skujenē, kā arī Kaives un Taurenes pagastos. Uldis atzīst, ka savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas, nežēlojot savu veselību un neskaitot darba stundas. Ģimenē viņš ir mīļš vīrs un tētis pieciem bērniem - divi bērni jau pieauguši, trīs nepilngadīgi, jaunākajam četri gadiņi.

Slimība nešķiro, tā skar arī mediķus. Uldis jau divus gadus cīnās ar nieru vēzi. Viņš pārcietis smagu operāciju un izgājis vairākus ķīmijterapijas kursus. Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Opdivo, kas nav valsts apmaksāts, bet saskaņā ar starptautiskā vadlīnijām rekomendēts tādos gadījumos kā Uldim.  Vienas devas izmaksas ir 5490,76 eiro (samazināta cena no 6200 eiro), pirmo devu ģimene sedza par saviem līdzekļiem taču gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 60 398,36 eiro. Ulda ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādē.

Palīdzēsim Uldim!

Projekts ievietots portālā 04.06.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Ukrainas cilvēkiem!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 273.98 €