Seko mums Šodien saziedoti jau 15,884.58 €

Palīdzība Arturam Mūrniekam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste šobrīd tiek noslēgta, jo ziedojumi zāļu iegādei ir pietiekoši. Jūlija beigās ir gaidāmi rezultāti, kas noteiks kāds ir bijis zāļu efekts un vai tās jāturpina lietot. Cerēsim uz labāko! 

Arturam no Kuldīgas novada ir 66 gadi. Arturam ir 3 meitas un viņš ir mīlošs opis četriem mazbērniem, ar nepacietību gaida piekto!

Pēdējos pirmspensijas gados Arturs aktīvi strādāja celtniecībā, bet pirms 4 gadiem dzīve sagriezās ar kājām gaisā. Pasliktinoties veselības stāvoklim viņš nonāca slimnīcā, kur viņam konstatēja nieru vēzi ar metastāzēm plaušās. Pēc veiktās nieru operācijas, darbā viņš vairs nevarēja atgriezties. Arturs ir lietojis visas Latvijā pieejamās kompensējamās ķīmijterapijas, taču diemžēl tās nav nesušas gaidītos rezultātus. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēsanu ar Nivilumab. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas. Artura ģimene vēl cīnīsies par iespēju gūt vismaz daļēju atbalstu no valsts, lai arī sākotnēji atbalsts ir atteikts.

Arturs vienmēr bijis izpalīdzīgs gan draugiem, gan svešiem cilvēkiem, un ir ļoti grūti tagad lūgt palīdzību citiem, bet šobrīd citu iespēju nav. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 3700 eiro. Ģimene lūdz palīdzību vismaz pirmo trīs kursu apmaksai, pēc kuriem tiks veikti izmeklējumi, lai pārliecinātos par zāļu iedarbību. 3 mēnešu kursam nepieciešami 25900 eiro. 

Palīdzēsim Arturam!

Projekts ievietots portālā 15.04.2021

Projekts noslēgts 14.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Palīdzība Edgaram Galajevam

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Normundam Saulem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 615.98 €