Seko mums Šodien saziedoti jau 16,089.58 €

Palīdzība Natālijai Urtānei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo daļu summas Natālijai saziedoja privāti!

Natālijai no Rīgas ir 39 gadi. Viņa ir inženiere, bet pēdējos gadus viņa ir pilna laika māmiņa saviem 3 bērniem. Meitiņai ir 4 gadi, dēliem – 1 un 2 gadi, viens bērniņš ir invalīds. Jaunākā dēliņa gaidību laikā Natālijai izveidojās brūce uz krūts, kas bija krūts vēzis 0.stadijā. Savukārt pēc dēliņa piedzimšanas audzējs bija attīstījies jau līdz 3. stadijai.

Ārstu konsīlijs Natālijai ir nozīmējis kombinētu terapiju ar valsts apmaksātu medikamentu kombinācijā ar Pertuzumab, ko valsts neapmaksā. Ārsti teikuši, ka šāda zāļu kombinācija pie tāda vēža tipa dot ļoti labus ārstēšanas rezultātus un iespējas pilnībā vēzi uzveikt! Taču ik pēc pusotra mēneša vajadzīgi 3195,68 eiro, kopā vajadzīgas 10 devas. Šādu līdzekļu ģimenei nav. Natālija ir bērnu kopšanas atvaļinājumā, šobrīd strādā tikai vīrs. Natālija ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, sakot, ka bērniem ir vajadzīga dzīva un vesela mamma! Ir grūti un neērti prasīt palīdzību, bet nav citas iespējas.

Palīdzēsim Natālijai!

Projekts ievietots portālā 07.05.2021

Projekts noslēgts 21.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Romanovskai

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 820.98 €