Seko mums Šodien saziedoti jau 2,185.00 €

Palīdzība Aleksandram Gorbaņam-Janevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešmā summa ir saziedota!

Aleksandram 48 gadi, viņš ir ļoti sabiedrisks, sirsnīgs un labvēlīgs cilvēks, kuru ciena un novērtē. Jau 14 gadus Aleksandrs rūpējas par savu sievu Irinu, kura pēc traumas pārvietojas invalīdu ratiņkrēslā. Pateicoties Aleksandram, sieva nejutās kā invalīde, viņai bija pieejamas visas sabiedriskās vietas. Vīrs aizvietoja viņai kājas un vienmēr ar mīlestību un pacietību rūpējās par savu sievu. Aleksandrs vienmēr gatavs palīdzēt, bet, lūk tagad, palīdzība nepieciešama viņam pašam. Pirms gada viņam tika atklāts plaušu vēzis. Tas bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm! Aleksandrs ievēroja veselīgu dzīvesveidu, no rītiem skrēja, viņam nebija nekādu kaitīgu ieradumu, pēdejos vismaz piecus gadus nebija nekādu slimību. 

Šobrīd ārsts ir nozīmējis valsts apmaksātu ķīmijterapiju kombinācijā ar imūnterapiju ar Atezolizumab, ko valsts neapmaksā. Viena deva maksā 5342,32 eiro. Neskatoties uz to, ka Irina un Aleksandrs tagad abi ir invalīdi un, kaut arī viņi abi strādā sociālajā uzņēmumā, viņiem nav līdzekļu, lai nopirktu šo dārgo preparātu. Pirmās četrus imūnterapijas devas Aleksandrs iegādājās par pašu privāti piesaistītiem ziedojumiem, tomēr turpmākajai ārstniecībai nepieciešama plašāka līdzcilvēku palīdzība. Ārsts ir nozīmējis lietot vēl vismaz 2 zāļu devas, kas izmaksā 10684,64 eiro.

Aleksandrs ļoti vēlas dzīvot un baidās, ka viņa mīļotā sieva var palikt pavisam viena bez palīdzības, jo izņemot viņu par Irinu vairs nebūs kam rūpēties. Viņš ar sievu ir ļoti pateicīgs visiem, kas jau ziedojuši un palīdzējuši. Jau pēc pirmajām zāļu devām Aleksandrs sajutās labāk, neatklepoja vairs asinis. Pēdējais datortomogrāfijas izmeklējums uzrāda, ka zāles labi darbojas un audzējs plaušās ir mazinājies. 

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 20.04.2021

Projekts noslēgts 08.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzi bērniem staigāt!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 533.52 €