Seko mums Šodien saziedoti jau 6,519.00 €

Palīdzība Annai Pužulei 2021

Annai ir 62 gadi, viņa dzīvo Viļakas novada Šķilbēnu pagastā. Anna cīnās ar onkoloģisku saslimšanu - hronisko mieloleikozi.

Cīņa ar slimību ir smaga, regulāri tiek mainītas terapijas, lai ar to spētu sadzīvot un cīņā nezaudētu. Bez tam slimībai nāk klāt arvien jaunas, smagas blakusparādības - nieru mazspēja, kaulu sāpes, bezmiegs un daudzas citas. Slimības dēļ Annai diemžēl nācās pamest iemīļoto darbu bērnudārzā.

“Mūsu mamma ar apbrīnojamu labestību un pašaizliedzību vienmēr ir atdevusi visu, kas pašai ir, lai palīdzētu citiem. Atdevusi pēdējo centu, pēdējo maizes riku, lai tikai otram ir labi. Ne velti viņu gandrīz neviens nesauc vārdā par Annu, bet gan par Anniņu, Annīti. Viņa ir mūsu eņģelis! Tāpēc ļoti, ļoti ceram, ka dots devējam atdodas, ka viss mammas sniegtais gaišums atmirdzēs mūsu kopīgā atbalstā un slimības ierobežošanā. Būsim no sirds pateicīgi par katru eiro un par labām domām, lai mūsu mamma dzīvotu. Dzīvotu vēl ilgi, ilgi. Lai redzētu savus mīļos mazbērnus izaugam. Jo mamma vienmēr grūtākajos brīžos ir teikusi: “Veselības man nav, bet mana lielākā dzīves laime ir mani bērni un mazbērni””, stāsta Annas ģimene un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstniecību ar medikamentu Ponatinibum. Šīs zāles nav valsts apmaksātas. Valsts ik mēnesi kompensē 1185.72 eiro, bet Annai pašai jāmaksā 5758.28 eiro. Gadā kopumā zāļu iegādei nepieciešami 69 099.36 eiro. Medikamenti ir ļoti dārgi un vienīgie, kas pašlaik var palīdzēt apturēt slimības progresu. Ģimenes iespējas finansiāli nav tik lielas, cik liela ir vēlme palīdzēt savai mammai, sievai un vecmāmiņai.

Palīdzēsim Annai!

Projekts ievietots portālā 24.02.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsts Ukrainas tautai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 699 618.68 €