Seko mums Šodien saziedoti jau 14,567.58 €

Palīdzība Sabīnei Anckinai (Saveļjevai) 2021

Sabīnei no Gulbenes ir tikai 22 gadi. Viņa nesen ir precējusies, bet ar vīru kopā ir jau vairāk kā 3 gadus un ģimenē aug divus gadus vecs dēliņš, bet jūnijā sākumā piedzima meitiņa. Meitiņa piedzima priekšlaikus, kas visdrīzāk ir saistīts ar māmiņas slimību.

Gaidību sākumā Sabīne sajuta veidojumu labajā gurnā, kas pakāpeniski palielinājās un parādījās sāpes, Sabīne apstaigāja vairākus speciālistus, taču skaidrības nebija. Kad Sabīne nokļuva pie onkologa Rīgā, tad tika veikti izmeklējumi un atklājās ļaundabīga saslimšana – mīksto audu sarkoma. Jau grūtniecības laikā tika uzsākta ķīmijterapija, bet tā neuzrādīja uzlabojumus. Maijā tika veiktas vēža gēnu analīzes, kas uzrādīja, ka Sabīnes gadījumā palīdzēt var imūnterapija ar Pembrolizumab, kas diemžēl Sabīnes diagnozei nav valsts apmaksāts. Iesniegts pieteikums Nacionālajā veselības dienestā individuālai zāļu kompensācijā, bet atbilde ir jāgaida un labākajā gadījumā kompensācija segs tikai nelielu daļu summas.

Jaunajai sievietei ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4063,24 eiro zāļu iegādei, ārstniecībai gada garumā kopā nepieciešami 69075,08 eiro.

Jaunajai sievietei šādu līdzekļu nav. Palīdzēsim Sabīnei, lai Sabīne var ārstēties un audzināt savus bērnus!

Projekts ievietots portālā 15.06.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Lienei Romanovskai

Twitter konvojs Ukrainai

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 298.98 €