Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Andai Štelcei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo šīs zāles tomēr Andai nepalīdz. Neizlietotie līdzekļi ir pieejami Andas turpmāki ārstēšanai. 

Andai no Alojas novada Staiceles ir 59 gadi. Ģimenē ir izaudzinātas divas meitas un tagad priecē mazbērni. Gandrīz 30 gadus ģimene kopj savu piemājas zemnieku saimniecību un nodarbojas ar biškopību. Anda pēc izglītības ir grāmatvede, bet ilgus gadus strādājusi par lietvedi Staiceles pamatskolā.

Pirms nepilniem 3 gadiem, veicot valsts apmaksāto krūts vēža skrīningu, Andai atklāja krūts vēzi, tā agresīvo trīskārši negatīvā krūts vēža paveidu. Nekavējoties tika uzsākta ķīmijterapija, kurai sākotnēji bija labi rezultāti, tika veikta operācija un staru terapija, vēlāk stāvoklim pasliktinoties, atkal tika staru un ķīmijterapija.  Esošajai terapijai vairs nesniedzot rezultātus, par ģimenes līdzekļiem Anda veica OncoDEEP analīzes Beļģijā, lai noskaidrotu efektīvākas terapijas iespējas.

Analīzes uzrādīja, ka labus rezultātus var sniegt medikamenta Atezolizumab lietošana kombinācijā ar Nab-Paclitaxel. Neskatoties uz to, ka šie medikamenti atbilst trīskārši negatīva krūts vēža ārstēšanas vadlīnijām un to apstiprināja arī ārstu konsīlijs, valsts šīs zāles Andas gadījumā neapmaksā, arī ne daļējā apmērā.  

Neskatoties uz slimības izraisītajiem pārdzīvojumiem, Anda šobrīd jūtas salīdzinoši labi, vēlas cīnīties ar ļauno slimību un turpināt veltīt laiku ģimenei un sava dārza kopšanai, tāpēc lūdz līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādē. Ik mēnesi nepieciešami  6079,62 eiro. Pirmo devu Anda jau iegādājusies par ģimenes līdzekļiem, bet turpmākajai ārstēšanai 11 mēnešu garumā nepieciešami vēl 66875,82 eiro.

Palīdzēsim Andai!

Projekts ievietots portālā 25.03.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Germanam Toropovs

Klusais eņģelītis

Palīdzība Tomam Rēvicam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €