Seko mums Šodien saziedoti jau 15,779.58 €

Palīdzība Liānai Liepai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Papildus saziedotie līdzekļi ļaus turpināt ārstniecību ilgāk.

Liānai no Rīgas ir 59 gadi, viņa ir mākslas zinātniece un mākslas priekšmetu eksperte. Liāna ir četru bērnu mamma, šobrīd dzīvo kopā ar jaunāko meitu un 85 gadus veco mammu. Liāna vēlētos vairāk palīdzēt bērniem mazbērnu pieskatīšanā, taču veselības dēļ to nevar darīt pilnvērtīgi.

Pirms 5 gadiem Liānai tika atklāts ļaundabīgs audzējs, tika veikta operācija un tas tika uzveikts. Taču pirms gada tika atklāts audzēja recidīvs – adenokarcinoma, kas daļēji nospieda taisno zarnu, kā rezultātā tika veikta operācija. Dzīves kvalitāte ir kļuvusi sarežģīta - nepieciešamība atrasties labierīcību tuvumā, traucēts naktsmiers un nogurums.

Liānai noteikta otrā invaliditātes grupa un noteikts atrasties ārstu uzraudzībā, taču specifiska audzēja ārstēšana šobrīd nav nozīmēta. Tādēļ Liāna ir atradusi alternatīvu - antroposofo medicīnu, kas palīdz atjaunot organisma paša spēkus un stiprināt imunitāti cīņa ar ļaundabīgo slimību. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami līdz pat 260 eiro. Šādu līdzekļu ikmēneša zālēm Liānai šobrīd nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Pusgada ārstniecības kursam kopā nepieciešami 1560 eiro.

Palīdzēsim Liānai!

Projekts ievietots portālā 30.06.2021

Projekts noslēgts 27.08.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

DOD PIECI 2022

Mazo sirsniņu cerības

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 510.98 €