Seko mums Šodien saziedoti jau 14,677.58 €

Palīdzība Ligitai Pavlovičai

Ligitai no Jūrmalas ir 44 gadi. Viņa daudzus gadus nostrādāja par šuvēju, tad radās izdevība strādāt lidostā, pēdējos gadus restorānā Jūrmalā. Viņa audzina dēliņu Ernestu, kuram ir tikai 8 gadi.

“Mēs ar dēliņu esam divi vien. Par to nekad neesmu pārdzīvojusi, vienmēr esmu strādājusi un nopelnījusi pietiekami, lai varētu apgādāt mūs abus. Abi ar dēlu esam izbraukājuši un apskatījuši Latviju. Mums patīk ceļot”, stāsta Ligita.  

Diemžēl pirms divarpus gadiem Ligitai atklāja zarnu vēzi  4. stadijā ar metastāzēm aknās. Tad sākās cīņa ar šo slimību – operācijas, ķīmijterapijas. Pērnā gadā oktobrī analīzes uzrādīja, ka audzējs ir uzveikts! Tomēr laime neturpinājās ilgi, jo šī gada janvārī izrādījās, ka metastāzes aknās ir atgriezušās. Bet šoreiz ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar Avastin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību un veicina atveseļošanos. Diemžēl valsts šīs zāles Ligitai neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Ligitai nepieciešams Avastin flakons 1091.33 eiro vērtībā. Kopā nepieciešami 18 flakoni par kopējo summu  19 643.94 eiro.

“To naudu, kas ir nepieciešama zālēm nopelnīt nevaru, jo esmu palikusi bez darba, tikai ar 2. grupas invaliditātes pabalstu. Lūdzu palīdzēt, lai Ernestam būtu mamma un lai es redzētu, kā izaug mans dēls” atzīst Ligita un lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Ligitai!

Projekts ievietots portālā 22.02.2021

Projekts noslēgts 22.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Ukrainas cilvēkiem!

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 408.98 €