Seko mums Šodien saziedoti jau 14,777.58 €

Operācija Ivitai Kupakai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste tiek noslēgta. Ivitai tika veikta operācija, kas rezultātā izmaksāja mazāk kā sākotnēji plānots - 10 543,27 eiro. Vācija tika veiktas arī ģenētiskās analīzes 3900 eiro apmērā un noteika turpmākā ārstniecība, kas tiks veikta gan Latvijā, gan Vācijas klīnikā. Šobrīd līdzekļi ir pietiekoši, lai to visu īstenotu! 

Ivitai no Āgenskalna ir 44 gadi, septembrī būs 45 gadu dzimšanas diena. Viņa ir mamma 16 gadus vecam dēlam un mīloša sieva vīram. Ivita ir fizioterapeite, bet nopietnas slimības dēļ pēdējos gados slodzi samazināja, līdz pavisam pārtrauca strādāt.

Pirms 9 gadiem Ivitai atklāja vēzi sākuma stadijā, bet kļūdainas un nepilnīgas diagnostikas un ārstēšanas rezultātā, slimība tika nopietni ielaista, kas Ivitai atņēma iespēju uz izārstēšanos vai ilgstošu remisiju. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Ivita paralēli ārstniecībai Latvijā, konsultējās un ārstējās pie speciālistiem Vācijā.

Arī šogad, pēc attālinātas konsultācijas un vairākiem ārstu konsīlijiem Vācijā, Bohumas slimnīcas onkologi pieņēma lēmumu par operācijas veikšanu. Operācijas izmaksas ir 30 050 eiro. Ivitai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Slimnīcā viņu gaida jau maija pēdējā nedēļā. No pagājušajā gadā saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 6156,71 eiro, no kuriem 2990 eiro rezervēti vēža gēnu analīzēm, kas būs jāveic pēc operācijas, bet atlikušos 3166,71 eiro Ivita lūdz rezervēt ceļa un uzturēšanās izdevumiem, ārsta vizītēm, zālēm pirms un pēc operācijas periodā.

Ivita stāsta: “Es no sirds esmu pateicīga Ziedot.lv komandai un ziedotājiem, kas mani atbalsta jau sesto gadu, un ģimenei, kas ir ar mani visu laiku – gan pavisam smagos brīžos, gan priecīgos. Arī liels paldies bijušiem pacientiem un draugiem!"

Domās apskauju un vienmēr apbrīnoju savas mīļās draudzenes Sindiju un Evu, kuras manā dzīvē ir ienākušas tieši manas slimības laikā. Viņas regulāri atbalsta un no sirds cenšas mani saprast, un neskatoties uz aizņemtību, labprāt pavada laiku kopā ar mani, palīdz pārvarēt šaubas, bailes, izmisumu, jēgas sajūtas zudumu, kas varbūt citiem liktos par smagu! Mēs dalām priekus un bēdas, un uzticamies viena otrai.

Pateicoties jums visiem es varu joprojām darīt daudz ko - braukt ar velosipēdu, baudīt dabas bezgalīgo skaistumu, priecāties par LU Botāniskā dārza ziediem, lasīt grāmatas, katru dienu samīļot dēlu un vīru, satikt draugus, smieties, vingrot, lūgt Dievu, klausīties dažādas mani interesējošas lekcijas un baudīt klusumu, darīt daudz ko un būt noderīga tā, kā es to varu!

Ja onkoloģisko slimību ārstēšanā un diagnostikā  jau sākuma posmā tiek pieļauta kļūda, novēlota darbība vai bezdarbība, tas pacientam nereti atņem iespēju uz izārstēšanos vai ilgstošu remisiju. Tomēr, pateicoties kvalitatīvai 21.gadsimta medicīnai un daudzu mediķu gan Vācijā, gan Latvijā kompetencei, man tomēr ir iespēja dzīvot! Es esmu! Par to esmu pateicīga cilvēkiem, cilvēcībai, dabai, Dievam un mīlestībai!

Es pazemīgi lūdzu man palīdzēt savākt nepieciešamo naudas summu, lai es varētu dzīvot! Bet es apsolos censties būt stipra, ļauties brīnumam, ticēt un cerēt! Iepriekš sirsnīgs paldies par atsaucību un sapratni!”

Palīdzēsim Ivitai!

Projekts ievietots portālā 06.05.2021

Projekts noslēgts 15.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 508.98 €