Seko mums Šodien saziedoti jau 14,807.58 €

Palīdzība Andai Kivlišai 2021

“Gribētu teikt, ka savas dzīves laikā esmu sasniegusi diezgan daudz, bet ticu, ka priekšā vēl daudzas virsotnes, kuras jāsasniedz,“ tā savu palīdzības lūgumu sāk 30 gadus jaunā Anda no Rīgas.

Viņa ir pirmsskolas un sākumsskolas skolotāja ar maģistra grādu – logopēdijā. Viena no lielākajām Andas dzīves sirdslietām kopš 3 gadu vecuma, ir dziedāšana. Jau vairāk kā 10 gadus Anda dziedājusi  RTU korī “Vivere”. Diemžēl, nu jau vairāk kā divus gadus, Andai ir nācies paņemt pauzi no visa ierastā smagas onkoloģiskas slimības dēļ. “Iespējams man vajadzēja atpūsties no ierastā skrējiena, padomāt par sevi, bet nebiju domājusi, ka tas notiks šādā veidā. Protams, dzīve nav apstājusies, tā turpinās, tikai iegājusi citā ritmā un ar pavisam citu skatu uz lietām. Šajā laikā esmu ļoti daudz laika veltījusi sev, lasot grāmatas, dodoties garās pastaigās, kārtīgāk iepazinusi Imantas mežu un atklājusi takas, pa kurām nokļūt Babītē. Mani zibens novedēji ir jūra un grupas “Prāta Vētra” mūzika, “ atklāj Anda un atzīst, ka šobrīd emocionāli grūtākais ir apzināties, ka saviem spēkiem nebūs iespējams iegādāties tik ļoti nepieciešamās zāles.

Ārstu konsīlijs Andai nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Olaparibum, kas ik mēnesi izmaksā 4722,74 eiro. Valsts šo medikamantu šobrīd neapmaksā, Anda ir pieteikusies individuālajai medikamentu kompensācijai Nacionālajai veselības dienestā, kas labākajā gadījumā segs tikai nelielu daļu no ikmēneša izmaksām. Gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami 56 672,88 eiro. Tādas summas jaunajai sievietei nav, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Andai!

Projekts ievietots portālā 09.06.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Palīdzība Ailinai Mosko

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 538.98 €