Seko mums Šodien saziedoti jau 60.10 €

Palīdzība Ilzei Stuklei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Līdzekļi kārtējai devai ir saziedoti, papildus saziedotie līdzekļi ļaus turpināt Ilzei terapiju! 

Ilzei no Rīgas ir 68 gadi, viņa ir pensionēta grāmatvede, strādājusi  arī par zvērināta revidenta asistenti. Ģimenē izaudzinātas 3 meitas, sagaidīti 7 mazbērni, kuri ir brīnišķīgs enerģijas avots. Ilzi saista satikšanās un kontaktu uzturēšana ar draugiem, studiju biedriem, koncerti, teātri, kora dziedāšana un grāmatas. Diemžēl Ilze jau 3 gadus sadzīvo ar plaušu vēzi. Tas atklājās vien 3 mēnešu pēc tam, kad no smagas slimības nomira Ilzes vīrs.

Prognozes par Ilzes atveseļošanos bija sliktas, tas mijās ar šoku un izmisumu. Ilze zaudēja spēju runāt skaļā balsi, pārcieta smagas blaknes no ķīmijterapijas. Pamazām slimība tika apturēta, taču šogad tā atkal ir atgriezusies. Onkologs Ilzei nozīmēja medikamentu Osimertinib, kas Latvijā nav valsts apmaksāts un ik mēnesi izmaksā 5436,54 eiro. Ilze uzsāka ārstēšanos par ģimenes līdzekļiem un, jau pēc pirmā mēneša uzlabojās gan pašsajūta, gan analīzes. “Ļoti vēlos šo terapiju turpināt, tā ir pilnīgi cita dzīves kvalitāte, bet savu līdzekļu iespējas ir izsmeltas. Ļoti lūdzu līdzcilvēkus mani atbalstīt. Esmu optimiste, 3 gadu slimības laikā esmu iemācījusies pieņemt šo situāciju. Turos pie četriem "p"- piedošana, pateicība, prieks, pacietība,” atzīst Ilze.

Šobrīd Ilzei ir recepte kārtējās zāļu devas iegādei, kas izmaksā 5436,54 eiro. Ilze vēl gaida ārstu konsīlija lēmumu, kas visdrīzāk lems turpināt ārstēšanu ilgtermiņā un dos iespēju vērsties Nacionālajā veselības dienestā ar iesniegumu individuālai zāļu kompensācijai vismaz daļējā apmērā.

Palīdzēsim Ilzei!

 

Projekts ievietots portālā 15.07.2021

Projekts noslēgts 27.08.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Germanam Toropovs

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 828 468.19 €