Seko mums Šodien saziedoti jau 15,739.58 €

Palīdzība Gundegai Sīmansonei – Ābelei 2021

Gundega ar vīru un dēliņu dzīvo Vecumnieku novada Bārbeles pagastā. Gundega 20 gadus strādāja par zobu higiēnisti, taču pirms četriem gadiem darbu pameta, jo piedzīvoja pamatīgu triecienu, kad viņai atklāja audzēju vēdera dobumā.

Tika veikta audzēja operācija un, tobrīd izmeklējumi apliecināja, ka audzējs ir labdabīgs. Lai arī tās bija labas ziņas, tomēr Gundega pieņēma lēmumu mainīt savu dzīvi, aizgāja no darba un nolēma pievērsties ģimenei un būt kopā ar dēlu, viņa skolas gaitas uzsākot. Šajā laikā Gundega arī pilnībā pievērsās savam hobijam, kas izvērtās par nelielu biznesu. Viņa vāc un audzē zāļu tējas, gatavo sukādes, vāra dažādus sīrupus, gatavo citas gardas un veselīgas lietas. Tomēr pēc laika veselība lika sevi manīt. Parādījās dažādas dīvainas sāpes locītavās, pievienojas nespēks, nogurums un kairinošs klepus. Tika veikti vairāki izmeklējumi, kas atklāja, ka ķermenī izplatījušās audzēja metastāzes.  Pie atkārtotas histoloģijas veikšanas tika noteikta diagnoze Leiomiosarkoma, tas ir mīksto audu ļaundabīgs audzējs.

 “Atbilde bija kā zibens spēriens, tāda sajūta, ka kāds būtu maisam galu atrāvis vaļā. Tas bija smagi, jo saproti, ka mirt negribas. Dēlam es esmu ļoti vajadzīga un arī vīram. Liels paldies vīram, ģimenei un draudzenei, kuri visu laiku atbalsta un neļauj padoties. Mana lielākā vēlēšanās ir dzīvot, redzēt, kā mans 11 gadus vecais dēls uzaug un, nodarboties ar lietām, kas man patīk un dot citiem prieku,” atzīst Gundega.

Gundega saņēmusi vairākus ķīmijterapijas kursus, taču tie nav palīdzējuši. Šobrīd ārsti konsīlija lēmumā raksta, ka terapija ar valsts kompensētiem medikamentiem ir izsmelta un Gundegai nozīmēta ārstēšana ar medikamentu Pazopanibum, kas uzrādījis labus rezultātus Gundegas gadījumā vēža gēnu analīzēs, kas ar ziedotāju atbalstu tika veiktas Vācijā. Šī medikaments ik mēnesi izmaksā 1578,78 eiro (sākotnēji bija plānota lielāka zāļu deva - 3157,20 eiro apmērā), bet visam kursam gandrīz gada garumā nepieciešami 18945,36 eiro (sākotnēji plānoto 33150,60 eiro vietā). Šādu līdzekļu ģimenei nav.

“Es zinu, ka man jābūt stiprai, lai cik reizēm ir grūti gan fiziski, gan emocionāli. Tāpēc es lūdzu līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādei, lai es varētu dzīvot,” lūdz Gundega.

Palīdzēsim Gundegai!

Projekts ievietots portālā 04.08.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 470.98 €