Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Maijai Džonsonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Šim gadam līdzekļi ir pietiekoši, turpinot atbalsīt Maiju, viņa varēs zāles saņemt arī nākamajā gadā! 

Maija ir vitāla, dzīvi mīloša, 52 gadus jauna sieviete, kurai aizvadītais pandēmijas gads nesis īpašu pārbaudījumu. Līdz ar pandēmijas sākumu, kādā dienā Maija vēderā sataustīja nedabisku veidojumu. Ņemot vērā pagājušā pavasara ierobežojumus, diagnostika bija īpaši apgrūtinoša un ilga, un realitāte diemžēl vairs nebija iepriecinoša - 3.stadijas ļaundabīgs audzējs zarnās.

Maija nepadevās izmisumam un ar pilnu enerģiju pievērsās ķīmijterapijai un nepieciešamajai ārstēšanai. Kopīgi ar ārstiem, Maijai ir izdevies daļēji izcīnīt cīņu ar pamata diagnozi, taču diemžēl īsā laikā vēža metastāzes ir izplatījušās arī cietviet. Diemžēl sākotnējās ķīmijterapijas laikā tika kontatēta reta imūnreakcija uz ķīmijterapiju, kas šobrīd ārstēšanas turpināšanu ar ķīmijterapiju padarījusi neiespējamu.

Pēc audzēja ģenētiskās testēšanas tika atrastas Maijai audzēja veidam piemērotas zāles Encorafenib. Ārstu konsīlijs ir apstiprinājis Maijai mērķterapiju ar šīm zālēm, kuras sola labus rezultātus un dod cerību atveseļoties un dzīvot. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas. Maija vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai gūtu vismaz daļēju valsts līdzfinansējumu, bet atbilde vēl jāgaida. Ik pēc pusotra mēneša zāļu iegādei nepieciešami  7500 eiro, gada kursam – 45 000 eiro. Aizvadītā gada laikā Maija ir centusies šo cīņu izcīnīt pašas spēkiem, un cik vien rocība ir ļāvusi, ārstēšanās izmaksas ir segusi pati. Taču, būdama pēc profesijas friziere un stiliste, un vadot nelielo ģimenes hosteli, šī gada ierobežojumu sekas izjūt jo īpaši smagi, tāpēc vēršas pēc palīdzības pie līdzcilvēkiem.

Maija ļoti novērtēs ikviena palīdzību, lai spētu atgriezties pilnvērtīgā dzīvē, būt ar ģimeni, redzēt mazbērnus augam un pateicībā atdarītu līdzcilvēkiem par šo iespēju!

Palīdzēsim Maijai!

Projekts ievietots portālā 30.03.2021

Projekts noslēgts 20.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tomasam Dobindam

"Salabo" cilvēku!

Ukrainas bēgļu atbalstam

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 389.13 €