Seko mums Šodien saziedoti jau 15,779.58 €

Palīdzība Ingunai Laucei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Ingunai ir mainīta terapija. 

Inguna ir modes un grafiskā dizainere, strādājusi kā modes žurnāla redaktore, dizaina pasniedzēja gan Latvijā, gan ārzemēs, ilgus gadus vadījusi Latvijas Dizaineru savienību. Inguna ir mācījusies Rīgas Lietišķās Mākslas vidusskolā un ieguvusi Mākslas maģistra grādu Tallinas mākslas institūtā un maģistra grādu dizainā Latvijas Mākslas Akadēmijā.

Pirms 5 gadiem Inguna atgriezās no Indijas, kur viņa vairākus gadus strādāja par pasniedzēju. Pēdējos gadus Inguna strādā apģērbu dizaina jomā kā pašnodarbinātā.  Inguna piedalījusies arī tērpu izgatavošanā Alvja Hermaņa Milānas operteātrī “Teatro alla Scala” iestudētajai Džuzepes Verdi operai “Divi Foskāri”. 

Diemžēl šobrīd Ingunas profesionālā darbība ir praktiski apstājusies. Pirms 2 gadiem Ingunai atklāja audzēju, viņa pārcieta operāciju, staru un ķīmijterapiju. Slimība uz laiku atkāpās, tomēr nācās sadzīvot  ar terapijas blaknēm, kas radīja gūžas locītavas lūzumu, kuru dēļ Ingunai šobrīd ir pārvietošanās grūtības. Pērnā gada pavasarī slimība saasinājās un atkal atgriezās ar jaunu sparu. Ingunai ārstu konsīlijs nozīmējis valsts apmaksātu ķīmijterapiju, kurai paralēli jālieto Bevacizumabum, kas uzlabo ķīmijterapijas iedarbību, bet diemžēl valsts to neapmaksā. Šīs zāles ik mēnesi izmaksā 3057.61 eiro. Ingunai šādu līdzekļu nav.

“Ceru, ka mērķterapijas zāles palīdzēs uzveikt metastāzes un būs iespējams operēt gūžas locītavu, lai atgūtu spēju staigāt. Ceru atgriezties profesionālajā dzīvē,” stāsta Inguna un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Ingunas atbalstam Latvijas Dizaineru Asociācijas biedri nodevuši labdarībai savus mākslas darbus. Visi ienākumi no tiem nonāks Ingunas atbalstam. Skatiet šeit

Projekts ievietots portālā 30.12.2020

Projekts noslēgts 27.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Atbalsti rūpju bērniņus!

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 510.98 €