Seko mums Šodien saziedoti jau 540.00 €

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam 2021

Tā kā ārstēšanas rezultāti ir veiksmīgi, tad ārstniecība ir jāplāno gada garumā, kas kopumā izmaksā 61 632,96 eiro. 

Kad pirms četriem gadiem Arturam no Kuldīgas novada atklāja nieru vēzi, turpmākā dzīves gaita krasi izmainījās. Lietojot vairākus Latvijā pieejamus, kompensējamus medikamentus, situācija neuzlabojās. Šopavasar Latvijas ārstu konsīlijs nolēma, ka nepieciešamas jaunas imūnterapijas zāles, kas visā pasaulē tiek veiksmīgi pielietotas dažādu onkoloģisku saslimšanu ārstēšanā. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Arturam bija iespēja saņemt vairākus zāļu kursus. Meita Kristīne stāsta, ka ik reiz, kad šīs zāles tiek ievadītas, ir redzams, ka tētis kļūst stiprāks un uzlabojas viņa pašsajūta! Pārbaudes uzrāda uzlabojumus un terapija ir jāturpina.

“Arturs Mūrnieks, pateicoties Jums, līdzcilvēkiem, draugiem, radiem, ir veiksmīgi uzsācis onkologu izrakstīto, bet Latvijas valstī neapmaksāto imunterapiju ar Nivolumabu. Artūrs no sirds pateicas ikvienam, kas ir atbalstījis gan finansiāli, gan emocionāli, gan ar padomu, kur griezties, kā darīt, lai šīs zāles būtu pieejamākas. Līdzcilvēku laipnums un atbalsts ir milzīgs! Pateicoties ikviena ziedojumam, viņš var justies labāk un priecāties par mazbērniem, kas nu jau ir pieci, un ļoti vēlas redzēt opīti sev līdzās. Bez jums visiem, tas nebūtu bijis iespējams! ”, raksta Artura meita Kristīne.  

Zāles jālieto reizi divās nedēļās. Ģimene ir atradusi iespēju šīs zāles Lietuvā sagādāt lētāk, taču summa ir liela, un ģimenes krājumi nepietiek, lai ilgstoši atbalstītu tēta ārstniecību. Mēnesī nepieciešami 5136,08 eiro. “Situācija ir nepaskaužama, jo redzams, ka zāles palīdz, bet, cik ilgi spēsim tās nodrošināt, nav saprotams. Visi dzīvojam neziņā, un lūdzamies, lai tētis ir ar mums un katru dienu ceram, ka mūsu valsts spēs atrast finanses, lai šīs zāles, tāpat kā Igaunijā un Lietuvā tiek iekļautas kompensāciju sarakstos tēta diagnozei. Bet līdz tam brīdim, cerams, ka tās spēsim nodrošināt ar Jūsu atbalstu,” lūdz Kristīne.  

Arturs un viņa gimene lūdz palīdzību nākamo trīs mēnešu ārstniecības kursa apmaksai, pēc kuriem tiks veikti izmeklējumi. 3 mēnešu kursam nepieciešami 15 408,24 eiro. 

Palīdzēsim Arturam!

Projekts ievietots portālā 09.08.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Ailinai Mosko

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 741.68 €