Seko mums Šodien saziedoti jau 15,764.58 €

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Raimondam ir 48 gadi. Viņš ir sertificēts būvinženieris. Pirmo darba pieredzi celtniecībā viņs guva vēl skolas gados strādājot tēva vadībā vasaras brīvlaikos, taču, gadiem ejot,  Raimonds apguva arodu un ieguva būvinženiera izglītību. Raimonds savas zināšanas un prasmes kā darbu vadītājs licis lietā dažādos valstiski svarīgos objektos, kā piemēram, Valsts Prezidenta pilī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Vaivaru Nacionālajā rehabilitācijas centrā un daudzos citos objektos. Raimonds ir liels hokeja fans, tādēļ ar aizrautību seko līdzi "Dinamo Rīga" spēlēm. 

Diemžēl pēdējos vairāk nekā 9 gadus darba slodzi Raimonds ir būtiski samazinājis, jo cīnās ar ļaundabīgiem audzējiem. Sākotnēji viņam tika atklāts kuņģa vēzis, taču dažus gadus vēlāk tika atklāts taisnās zarnas vēzis. Raimonds ir pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 4 operācijas. Jau divus gadus Raimonds ir vaŗejis ārstēties, pateicoties līdzecilvēku ziedojumiem, jo zāles valsts nepamaksāja. Arī šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis terpija ar valsts neapmaksātiem medikamantiem Capecitabin un Temozolomide. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami 285,21 eiro, 3 kuriem nepieciešami 855,63 eiro.

Raimondam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Raimondam!

Projekts ievietots portālā 07.06.2021

Projekts noslēgts 27.08.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzi bērniem staigāt!

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 495.98 €