Seko mums Šodien saziedoti jau 14,347.58 €

Palīdzība Egitai 2021

Divu dēlu mamma Egita līdz šim uzskatīja, ka viņas  veselība ir ļoti stipra, jo neslimoja, slimnīcās nav gulējusi, tik vien, cik ikdienas kaites – mugura iesāpējās, kaut kad uznāca nogurums, bet to mēdza izskaidrot ar darba apjomu un labot ar sportu – nūjošanu, baseinu.  
Egita regulāri apmeklēja ārstu, līdz vienā no apmeklējumiem izdzirdēja, ka izmeklējums uzrāda šūnu izmaiņas un priekšvēža stāvokli. Daktere mierināja, ka tas vēl nav vēzis, taču izrādījās, ka notikumi strauji mainījās, apmeklējot katru nākamo speciālistu, līdz izmeklējumi noteica diagnozi - dzemdes kakla vēzis. Tika nozīmēta gan starošana, gan ķīmijterapija.  Egita šo periodu pirms pusotra gada sauc par mazo ellīti. Terapija ir smaga un tā atstāj daudz blakusefektu.
“Vairs nekas nevarēja būt kā iepriekš. Mana ceļabiedre turpmāk bija neziņa par tālāko un bailes, vai esmu izārstēta. Neziņa – nozīmē gaidīt savu kārtējo izmeklējumu atbildes, lai uz kādu laiku gūtu sirdsmieru. Tikai pateicoties savai intuīcijai un pašsajūtai, varu teikt, ka atklāju, ka it kā veiksmīgā ārstēšanās tomēr izrādījās nebija veiksmīga. Uz savu iniciatīvu veicu pamatīgākus izmeklējumus, kuros atklājās audzēja tālāka izplatība. Neesmu no tiem cilvēkiem, kas ar savu bēdu dalās, par manu ārstēšanos zināja tikai tuvākie ģimenes cilvēki, bet pat ne visi, un arī ne darba kolektīvs. Atgriezos darbā un centos neizrādīt, ka no pārciestās terapijas ir kādas sekas,” stāsta Egita un lūdz nepubliskot savu uzvārdu, tādējādi pasargājot sevi no papildus satricinājumiem.  

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis terapijā izmantot Bevacizumab. Šo medikamentu Egitas gadījumā valsts neapmaksā, Nacionālajā veselības dienestā iesniegts pieteikums individuālai daļējai zāļu kompensācijai, bet atbilde vēl jāgaida. Ik pēc 3 nedēļām zāļu iegādei  nepieciešami 2765,96 eiro. 12 kursiem nepieciešami 33 191,52 eiro. Egita ļoti lūdz līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādei: "Ļoti vēlos uzveikt šo slimību un izārstēties, lai sagaidītu savu dēlu kāzas un izauklētu mazbērnus. Visa mana dzīve šobrīd koncentrējas uz vienu, ierastā ikdiena vairs nav svarīga, tā ir cita uztvere, citas vērtības un cita dzīve."

Palīdzēsim Egitai! 

Projekts ievietots portālā 21.05.2021

Projekts noslēgts 01.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Edgaram Galajevam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 078.98 €