Seko mums Šodien saziedoti jau 11,896.00 €

Palīdzība Astrīdai Dzērvei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Par saziedotajiem līdzekļiem Astrīdai tiks veikti papildus izmeklējumi un apmaksāta turpmākā terapija. 

Astrīda no Gulbenes novada Litenes ir latviešu valodas skolotāja ar 45 gadu stāžu, bijusi aktīva sabiedriskajā dzīvē un iemantojusi slavu ne tikai vietējā apkaimē, bet arī plašāk Latvijā ar savu konditores talantu, piedaloties dažādos konkursos, recepšu grāmatas izdošanā, kā arī piedaloties TV raidījumā.

Dzīvespriecīgo un aktīvo Astrīdu pirms 3 gadiem piemeklēja ļaundabīga slimība – acs melonoma. Tika veikta apstarošana, tika veikts ķīmijterapijas kurss, kuru pusgadu apmaksāja valsts, bet terapija nebija iedarbīga, slimība turpināja izplatīties. Saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām Latvijas ārstu konsīlijs Astrīdai šobrīd ir nozīmējis kombinētu imūnterapiju ar medikamentiem Yervoy un Opdivo, kurus valsts neapmaksā.

Pirmajām 4 devām Yevory un Opdivo kombinētai terapijai ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 16 432 eiro, 4 devām kopā nepieciešami 65 728 eiro. Savukārt pēc tam ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 2 114,8 eiro, kas kopā ir 64072,80 eiro. Pavisam kopā Astrīdas ārstēšanai nepieciešami 129 800,80 eiro. Astrīdas tuvinieki nevar rast tik milzīgus naudas līdzekļus medikamentu iegādei un būs bezgala pateicīgi katram, kas radīs iespēju palīdzēt lieliskākajai sievai, rūpīgākajai un mīlošākajai mammai un omei.

Astrīda iesniegusi pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā individuālās kompensācijas saņemšanai, taču atbilde vēl jāgaida. Tomēr arī pozitīvas atbildes gadījumā tas segts tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas. Šīs ir zāles šobrīd ir vienīgās, ka var slimību apturēt.  Astrīda turpina iespēju robežas strādāt, cep kūkas un nevēlas padoties! Palīdzēsim Astrīdai!

Projekts ievietots portālā 23.07.2021

Projekts noslēgts 22.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Normundam Saulem

Palīdzība Borisam Akritovam

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Palīdzība Inetai Arnoldei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 517.02 €