Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Palīdzība Artūram Vanagam 2021

2022. gada 8. aprīlī Artūrs zaudēja savu cīņu ar smago slimību. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un draugiem. Pateicoties saziedotajiem līdzekļiem Artūram bija iespēja saņemt nepieciešamos medikamentus un aprūpes preces. Neizlietotie ziedojumi tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos.  

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir apturēta. Artūra stāvoklis ir pasliktinājies, šobrīd zāļu lietošana ir pārtraukta. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti turpmākai terapijai un aprūpei. 

Artūram ir 36 gadi, viņam ir ģimene , kurā aug trīs bērni - 9, 4 un 3 gadus veci. Artūrs ir rūpīgs un atbildīgs ģimenes tēvs, kurš strādā un gādā, lai ģimene būtu nodrošināta. Artūrs nāk no Olaines, bet šobrīd ar ģimeni dzīvo Rīgā.

Pēdējos gados Artūram parādījās veselības problēmas, kas saistītas ar gremošanas  traucējumiem. Artūrs strauji sāka zaudēt  svaru, parādījās problēmas ar elpošanu. Tika veikti dažādi izmeklējumi un analīzes, bet tie neviesa nekādu skaidrību. Taču, kad pērnā gada pavasarī tika veikts plaušu rentgens, tad drīz vien atklājās plaušu un vēlāk arī vairogdziedzera vēzis. Tika uzsākta ārstēšana, kas uzlabojumus nedeva.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstniecību ar medikamentu Vandetanib, kuru daļēji līdzfinansē valsts, bet pašam Artūram ik mēnesi nepieciešami 2574,76 eiro zāļu iegādei. Gadu ilgam ārstniecības kursam nepieciešami 30 897,12 eiro. Šobrīd tā ir vienīgā ārstēšana, kas var glābt Artūru. Ģimene šādus līdzekļus nevar ieguldīt zāļu iegādē, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Artūram!

Projekts ievietots portālā 01.07.2021

Projekts noslēgts 01.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danai Indriksonei

Palīdzība Miķelim Eglītim

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 419.13 €