Seko mums Šodien saziedoti jau 15,624.58 €

Palīdzība Natālijai Miklāvai 2021

Natālija no Rīgas jau ceturto gadu sadzīvo ar smagu slimību – plaušu vēzis. Audzēju atklāja nejauši, profilakses nolūkos veicot plaušu rentgenu. Tur jau bija redzamas izmaiņas, kas liecināja par audzēju. Natālija ir ļoti pateicīga, ka ārsti reaģēja ļoti operatīvi un viņa visus šos gadus ir regulārā ārstu uzraudzībā.

Natālija ir pārcietusi plaušu operāciju un vairākas smagas ķīmijterapijas. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterapiju ar Osimertinib, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Ik mēnesi Natālijai nepieciešami 5436,54 eiro, gadu ilgam kursam 65 238,48 eiro. Tiek gatavots pieteikums Nacionālajam veselības dienestam individuālas kompensācijas saņemšanai. Pozitīvas atbildes gadījumā tas segs tikai nelielu daļu no summas, pārējā summa jāapmaksā saslimušajam pašam.

Natālija jau 40 gadus ir laulībā, ģimenē izaudzināta meita un sagaidīta brīnišķīga mazmeitiņa. Ģimene viņai ir liels atbalsts, tāpat arī draugi un kolēģi. Paralēli ārstniecībai Natālija iespēju robežās strādā. Viņa jau 15 gadus ir liela veikala vadītāja. Kolēģi viņu ļoti atbalsta un viņa to ļoti novērtē, sakot, ka tad jau laikam viņa ir kaut ko vērtīgu šai dzīvē ir paveikusi. Natālija sevi raksturo kā stipru cilvēku, tādēļ gatava par savu veselību cīnīties, īpaši zinot, ka apkārtējiem tas arī ir svarīgi!

Palīdzēsim Natālijai!

Projekts ievietots portālā 14.05.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 355.98 €