Seko mums Šodien saziedoti jau 3,290.90 €

Palīdzība Rasmai Priekulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par atbalstu! 20.10.2021. Orto klīnikai nosūtīta garantijas vēstule nr. GV/2021/0136 par operācijas apmaksu 14 831,01 eiro apmērā. Ģimene segs atlikušo operācijas summu un pēcoperācijas rehabilitācijas izmaksas. 

Rasmai no Rīgas ir 76 gadi. Neskatoties uz savu cienījamo vecumu, paralēli korektores darbam, viņa jau vairāk kā 18 gadus aprūpē savu dēlu dzejnieku Reini Runci, kurš pēc auto avārijas ir paralizēts. Diemžēl šobrīd smagas veselības problēmas skārušas pašu Rasmu.

Rasmai tika atklāts ļaundabīgs audzējs. Septembrī viņai tika veikta apstarošana un izoperēta audzēja metastāze. Diemžēl audzējs ir skāris mugurkaulu, kā rezultātā ir nospiestas muguras smadzenes. Dažu dienu laikā pēc operācijas Rasmai ir iestājusies kāju paralīze, nav iespējams pat apsēsties. Neiroķirurga atzinums apskates laikā bija, ka mugurkaula operācija nav iespējama. Šobrīd situācija ir kritiska, jo Rasma atrodas slimnīcā un viņa ir pilnībā aprūpējama. Rasmas ģimene nolēma konsultēties pie ķirurga Orto klīnikā, kurš tomēr iesaka pēc iespējas ātrāk veikt operāciju ar implantu ievietošanu. Pēc sarunas ar klīnikas ķirurgu ģimenei ir cerības, ka mamma varētu pati vismaz apsēsties, pagrozīties, iespējams arī kustināt kājas. Tas nozīmē, ka viņa varētu atgriezties un būt atkal līdzās savam dēlam Reinim.

Operācijas izmaksas diemžēl ir ļoti lielas – 18 650 eiro. Daļu summas ģimene ir gatava segt no saviem līdzekļiem, bet 12 650 eiro operācijai viņiem trūkst. Rasmas dēls Ģirts stāsta, ka mamma allaž ir izvairījusies lūgt kādam palīdzību, vienmēr centusies tik galā pati ar visiem dzīves izaicinājumiem un nesavtīgi palīdzējusi citiem. Šobrīd ir pienācis brīdis, kad Rasma pati ar savu esošo veselības stāvokli galā vairs netiek, tādēļ ģimene lūdz palīdzēt Rasmai, lai atvieglotu viņas veselības stāvokli.

Palīdzēsim Rasmai!

Projekts ievietots portālā 15.10.2021

Projekts noslēgts 20.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Piepildi bērniņa sapni!

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 672.81 €