Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Palīdzība Reinim Kosītim 2021

Reinis ir dzīvespriecīgs, gādīgs un uzņēmīgs ģimenes cilvēks. Reinis var lepoties ar 25 gadiem laulībā, kurā izaudzināta brīnišķīga meita, paša rokām celtu ģimenes māju. Reinis strādā par tehniķi uzņēmumā, kur kolēģi viņu uzskata par ļoti jauku, jautru un sirsnīgu cilvēku. Lai arī dzīvē bijušas daudzas grūtības, tomēr līdz šīm tās pārvarētas paša spēkiem. Tomēr šoreiz ir citādi.

Pirms diviem gadiem Ziemassvētkos Reinis ar vēdera sāpēm nonāca slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur tika atklāts aknu vēzis. Prognozes bija pesimistiskas, kas labākajā gadījumā solīja nodzīvot ne ilgāk kā pusgadu. Neskatoties uz skaudrajām prognozēm, sākās cīņa par atveseļošanos. Ārstēšanās ritēja veiksmīgi, Reinis iespēju robežās atsāka strādāt un ļoti cenšas atgūt ierasto dzīves ritmu, tomēr slimība nav uzveikta. Ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar valsts neapmaksātu medikamentu Reforafenib, kura viena mēneša deva maksā 2956 eiro. Pusgada kursam nepieciešami 17 736 eiro, taču ārstēšana var būt arī ilgāka.

“Nu pagājuši jau vairāk kā divi gadi kopš slimības atklāšanas, tētis ir gatavs turpināt cīnīties par savu dzīvību, jo negrib atstāt ģimeni vienu. Lai arī mūsu ģimene nav liela, tā ir ļoti cieša un tētis Reinis   mums ir ļoti vajadzīgs. Šī slimība ir briesmīga vēsts ne tikai saslimušajam pašam, bet arī viņa ģimenei un tuviniekiem, zinot, ka mīļo cilvēku varētu drīz pazaudēt. Rakstu cerībā, ka mana tēta ārstēšana turpināsies un viņš paliks ar mums vēl ilgu laiku, “ atklāj Reiņa meita Laura un lūdz palīdzību!

Palīdzēsim Reinim!

Projekts ievietots portālā 04.06.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €