Seko mums Šodien saziedoti jau 6,994.00 €

Palīdzība Nataliai Kasakovskayai

13.augustā Natalia devās mūžībā, izsakam līdzjūtību Natalias tuviniekiem. 

Ziedojumus mēneša laikā var lūgt atmaksāt, sūtot pieteikumus uz . Neizlietotie zieodojumi tiks novirzīti citu smagi slimu cilvēku ārstniecībai. 

Nataliai šovasar bija plānotas skaistas 45 gadu kāzu jubilejas svinības jeb tā sauktās safīra kāzas. Tomēr smaga ļaundabīga slimība ir aizēnojusi šo svēktu prieku un apdraud Natalias dzīvību. Natalia jau kādu laiku bija sajutusi sāpes pakrūtē, vērsās pie ārsta, sākotnēji nekas netika konstatēts, bet atkārtotās pārbaudēs tika atklāts aizkuņģa dziedzera audzējs.

Ārstu konsīljs nozīmējis ārstēšanu ar valsts neapmaksātu medikamentu Nab-paclitaxel. Ārstēšanās jau ir uzsākta par ģimenes līdzekļiem, bet turpmākajai ārstniecībai līdzekļi trūkst. Katru nedēļu zāļu iegādei vajadzīgi 780 eiro, turpmākajām 6 devām vajadzēs 4 680 eiro.

Natalia slimības laikā kļuvusi pavisam vārga, vīrs pameta darbu, lai rūpētos par savu sievu. Ģimene ļoti lūdz palīdzību, lai Natālija varētu ārstēties.

Palīdzēsim Nataliai!

Projekts ievietots portālā 30.06.2021

Projekts noslēgts 24.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Palīdzība Ailinai Mosko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 700 093.68 €