Seko mums Šodien saziedoti jau 16,059.58 €

Palīdzība Ingai Ķēniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešmā summa ir saziedota!

Ingai no Rīgas ir 48 gadi. “Līdz 43 gadu vecumam dzīvoju laimīgu un piepildītu dzīvi. Man ir mīlošs vīrs un divas meitiņas - 11 un 14 gadus jaunas pusaudzes, kuras ļoti mīlu. Reti slimoju un uzskatīju, ka mana veselība ir spēcīga un nesatricināma”, stāsta Inga.

Kad pirms 5 gadiem viņai pienāca uzaicinājums uz valsts apmaksātu vēža profilaktisko pārbaudi, viņa apzinīgi to veica. Tā kā analīzes uzrādīja izmaiņas, tad tika ieteikts konsultēties pie onkologa. Inga vēl joprojām atceras ārsta vārdus: līdz vēzim te vēl ir tālu! Inga bija atvieglota, ka pie ārsta vērsusies savlaicīgi un onkoloģiska saslimšana laikus tiks novērsta. Gāja laiks, pārbaude pēc pārbaudes, rezultātā, pirms 2 gadiem tika atklāts dzemdes kakla vēzis pirmajā stadijā. Sekoja ārstniecība – ķīmijterapijas, staru terapija, operācija.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ķīmijterapiju kombinācijā ar Bevacizumabum, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību. Šis medikaments nav valsts apmaksāts un arī individuāla šo zāļu kompensācija Ingai ir atteikta.
Ik pēc trīs nedēļām Ingai nepieciešami 1966,26 eiro, kopā nepieciešamas piecas zāļu devas. Šādu līdzekļu ģimenei nav. Vīrs ir vienīgais pelnītājs ģimenē, veselības stāvokļa dēļ Inga bija spiesta pamest darbu, kuru strādāja 15 gadus. Viņai ir noteikta 2. invaliditātes grupa.

“Turpinu cīņu, ticu ka uzvarēšu un vēršos pie sabiedrības ar lūgumu pēc palīdzības, ziedot līdzekļus, lai varu izārstēties un redzēt, kā izaug manas meitiņas, sagaidīt mazbērnus”, stāsta Inga.

Palīdzēsim Ingai!

Projekts ievietots portālā 06.05.2021

Projekts noslēgts 08.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Borisam Akritovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 790.98 €