Seko mums Šodien saziedoti jau 15,589.58 €

Palīdzība Svetlanai Ambergai

2022. gada 2. aprīlī strauji aprāvās Svetlanas cīņa ar smago slimību. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem. Par neizlietojiem līdzekļiem tiks segti apbedīšanas izdevumi, bet atlikums izlietots citos līdzīgos gadījumos. 

Sirsnīgs paldies visiem ziedotajiem, sākotnēji nepieciešamā summa ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi ļaus turpināt ārstēšanu ilgākā laikā posmā. 

Svetlanai no Rīgas ir 35 gadi. Viņa projektu vadītāja, kuras hobiji ir rakstniecība un pārgājieni, kuros nostaigāta teju visa Latvijas jūras piekraste. Svetlana strādājusi ar e-pakalpojumu un digitālās transformācijas projektiem gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, gan Latvijas Valsts radio un televīzijas centrā. Rakstniecību apguvusi Literārajā akadēmijā, paralēli darbam studējusi jurisprudenci. Pirms 2 gadiem izdots Svetlanas debijas romāns, kibertrilleris “Versija: Tēvi”.

Šī gada jūnijā Svetlanai pēkšņi sāka sāpēt sāns, viņa nokļuva slimnīcā. Pēc izmeklējumiem ārsts skaidroja, ka kopumā veselība ir laba, analīzes labas, tikai nierē redzams 5 centimetrus liels veidojums. Tālākie izmeklējumi atklāja ļaundabīgu audzēju! Vairākkārt tika plānotas operācijas, kuras ārstu konsīlijs ik reizi atcēla dažādu iemeslu dēļ. Septembrī tika uzsākts smags ķīmijterapijas kurss, ar cerību mazināt audzēju, lai būtu iespējams veikt operāciju. Novembrī atklājās, ka audzējs ir dubultojies - sasniedzis 10 centimetrus un Svetlana vairs nav operējama. Ārsti palaida Svetlanu mājās ar norādēm tālākajai paliatīvajai aprūpei, jo nekas vairs neesot darāms un par atlikušo laiku ārsti nevarot prognozēt.

Jau periodā, kad tika gaidīta operācija, Svetlana uzsāka ārstniecību ar antroposofās medicīnas līdzekļiem un sajuta pašsajūtas uzlabošanos. Līdz ar ķīmijterapijas uzsākšanu antroposofo terapiju vajadzēja pātraukt, jo abas vienlaikus nebija savienojamas.

Šobrīd, kad nav vairs cerību izoperēt audzēju, Svetlanas vienīgā iespēja ir ārstēties ar antroposofo terapiju, kuras pamatā ir baltais āmulis un citi ārsta izrakstīti medikamenti, kas individuāli piemeklēti Svetlanas sūdzībām -nelabumiem, sāpju mazināšanai un sirdsdarbības uzlabošanai. Šī terapija mēnesī izmaksā līdz pat 500 eiro. Svetlana šādu terapiju šobrīd pati nevar apmaksāt un lūdz līdzcilvēku palīdzību. sešu mēnēšu ilga antroposofā terapija izmaksā līdz pat 3000 eiro. 

Palīdzēsim Svetlanai!

Projekts ievietots portālā 22.11.2021

Projekts noslēgts 15.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Ailinai Mosko

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 320.98 €