Seko mums Šodien saziedoti jau 14,082.58 €

Palīdzība Mārim Andrejam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Mārim ir 45 gadi, viņš ar sievu un 10 gadus veco meitu dzīvo Rīgā. Mārim ir augsta kārtības un atbildības izjūta, tādēļ, drīz pēc dalības barikādēs, viņš iestājās darbā Valsts policijā un tur ir nostrādājis 27 gadus. Šo gadu laikā Māris ir saņēmis vismaz 30 dažādus apbalvojumus par savu darbu. “Visu savu mūžu esmu godprātīgi strādājis savai valstij un tautai par policistu, esmu palīdzējis visādās situācijās, bet šoreiz palīdzība ir nepieciešama man”, atzīst Māris.

Lai arī Māris kādu laiku sajuta veselības problēmas, tomēr ārstiem neko atklāt neizdevās, līdz pērn, īsi pirms Ziemassvētkiem, Māris nonāca slimnīcā ar neciešamām sāpēm pakrūtē. Pavisam drīz tika apstiprināts aizkuņģa dziedzera audzējs 4. stadijā. Tika uzsākta ārstēšana. Taču tā diemžēl izrādījās neefektīva. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu – Nab- Paclitaxel, kuru valsts neapmaksā. Māris iesniedzis Nacionālajā veselības dienestā pieteikumu individuālai zāļu kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida. Viena mēneša kursam  nepieciešami 2340 eiro, 6 mēnešu kursam - 13650 eiro.

Šīs zāles šobrīd ir vienīgā cerība smagās slimības apturēšanai. Palīdzēsim Mārim!

Projekts ievietots portālā 19.03.2021

Projekts noslēgts 20.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ailinai Mosko

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 803 813.98 €