Seko mums Šodien saziedoti jau 530.00 €

As One Against Cancer

Vēzis ir smaga, progresējoša, ļaundabīga slimība, kuru mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Sasirgušajam nākas piedzīvot situācijas, kad līdzmaksājums par ārstniecību ir tik liels, ka ģimene pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un emocionāls papildu slogs gan smagi slimajam cilvēkam, gan tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai glābtu dzīvību. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts.

Krūts vēzis ir galvenais vēža veids lielākajā daļā pasaules valstu. Tas ietekmē miljoniem cilvēku visā pasaulē, radot milzīgu fizisku, emocionālu un finansiālu slodzi viņiem, viņu ģimenēm un veselības sistēmām.

Katru nedēļu Ziedot.lv virtuālās durvis ver kāds onkoloģiskais pacients, kuram ārsts ir atradis piemērotus medikamentus un saka – jūsu diagnozei tas būtu pats labākais, bet tas nav valsts apmaksāts. Šogad šādā jautājumā pie Ziedot.lv ir vērsušies 27 cilvēki. Lai mēs palīdzētu visiem cilvēkiem, kuri cīnās ar onkoloģisku slimību un ir vērsušies pie Ziedot.lv, ir vajadzīgi vairāk nekā 800 000 eiro. Jāuzsver, ka vairāk nekā pusi naudas jau ir izdevies savākt. Tas nozīmē, ka sabiedrībai rūp cilvēki, kuri ir slimi.

Katru gadu oktobris ir Krūts vēža apzināšanās mēnesis – ikgadēja kampaņa visā pasaulē, kurā piedalās tūkstošiem organizāciju, lai uzsvērtu krūts vēža izpratnes un izglītošanas par to nozīmi. Mums ir iespēja dot savu ieguldījumu situācijas uzlabošanai pasaulē.

Kampaņas mērķis ir izglītot pēc iespējas vairāk cilvēku par krūts vēzi un nepieciešamību veikt regulāras krūšu veselības pārbaudes.

Lai gan DHL globāli As One Against Cancer kampaņa notiek jau vairākus gadus pēc kārtas, Latvijā šī kampaņa pirmo reizi notika 2020. gadā. Kampaņas laikā spējām savākt līdzekļus un ziedot tos onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai Dzīvības koks. Arī šogad vēlamies atbalstīt vēža skartos pacientus, kuriem nepieciešama palīdzība Latvijā.

Aicinām arī šogad ziedot, sākot ar augustu, un līdz pat novembra beigām. Visa ziedotā nauda tiks novirzīta medikamentu, izmeklējumu un ārstēšanas apmaksai. Visi ziedojumi nonāks onkoloģisko pacientu ārstēšanai.

Vēzis nešķiro nevienu, ne pēc dzimuma, ne pēc vecuma. Palīdzēsim mūsu līdzcilvēkiem dzīvot!

Paldies Lidosta “Rīga” par skaisto foto!

Projekts ievietots portālā 10.08.2021

Projekts noslēgts 16.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Palīdzība Normundam Saulem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 731.68 €