Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Palīdzība Lolitai Jonānei

16.02.2022. saņemta sēru vēsts no Lolitas meitas Ingas: "Diemžēl mana mamma Lolita Jonāne pagājušajā svētdienā negaidīti nomira. Mūsu mammai vēl bija daudz plānu, viņas gars bija stiprs, bet cilvēka sirds apstājas tad, kad neviens to nezina un negaida... Milzīgs paldies Jums par visu! Pateicoties ziedot.lv, mamma braši cīnījās ar slimību un sajuta līdzcilvēku atbalstu, labestību, kas sildīja viņas sirdi. Diemžēl slimība uzvarēja... Viņai atlikušo saziedoto naudiņu dāvājiet citiem vēža slimniekiem."

Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenie un draugiem. Atlikušie ziedojumi 630,28 eiro apmērā tiks izlietoti citu vēža slimnieku ārstēšanā. 

Lolitai no Daugavpils ir 55 gadi, viņa izaudzinājusi trīs bērnus un vairāk kā 30 gadus nostrādājusi Daugavpils Universitātē. Viņa ir pedagoģijas doktore, Fizikas un matemātikas katedras docente, kura savu dzīvi ir veltījusi dabaszinātņu izglītības uzlabošanai.

Līdz pagājušajai vasarai Lolitas dzīve ritēja ierastajās gaitās, līdz tika atklāta onkoloģiska saslimšana - plakanšūnu karcinoma. Bija operācija, staru terapija, un likās, ka būs slimība uzveikta. Taču šī gada pavasarī  ārsti konstatēja, ka slimība progresē. Terapijai ir nepieciešams medikaments Pembrolizumab, ko valsts, diemžēl, Lolitas gadījumā nekompensē. Iesniegts pieteikums zāļu individuālajai kompensācijai Nacionālajā veselības dienestā, kas labākajā gadījumā segs tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas.

Ik pēc 3 nedēļām Lolitai nepieciešami 4 063,24 eiro zāļu iegādei. Pirmā deva iegādāta par ģimenes līdzekļiem, taču ārstniecības turpināšanai gada garumā nepieciešami vēl 65 011,84 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ Lolita no sirds lūdz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt uzveikt vēzi.

Lolita ir vajadzīga saviem bērniem, jaunākajai meitai ir tikai 18 gadi. Uzlabojot veselību, viņa ar savām zināšanām un pieredzi vēlas palīdzēt jaunajai paaudzei izprast pasaules kārtību, patiesās vērtības, padarot mūsu dzīvi kaut par kripatiņu labāku. Lolita tic, ka "gūt var ņemot, gūt var dodot, taču dodot gūtais neatņemams."

Palīdzēsim Lolitai!

Projekts ievietots portālā 09.06.2021

Projekts noslēgts 23.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Ukrainas bēgļu atbalstam

Stiprini Stipros

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €