Seko mums Šodien saziedoti jau 1,347.12 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2017

Atskaite 01.02.2017

2017.gada februārī patversmē “Dzīvnieku draugs” uzņemti 35 kaķi, 3 suņi un 1 smilšu pele, bet uz jaunajām mājām devās 29 kaķi un 3 suņi atrada savus īstos saimniekus.
Ielas kaķu sterilizācijas programmas ietvaros februārī „Dzīvnieku draugs” ir apmaksājis sterilizāciju 69  bezpajumtes kaķiem.
Veterinārmedicīniskās profilakses pasākumi “Dzīvnieku drauga” veterinārajā klīnikā: 36 vakcinācijas, 41 attārpošana, veterinārmedicīniskā palīdzība vīrusu infekcijas un traumu gadījumos sniegta 11 dzīvniekiem.

Finanšu atskaite:
Dzīvnieku barība EUR 148.38
Veterinārie pakalpojumi EUR 300
Smiltis, barība EUR 11.95
Kopā izlietots EUR 460.33

Laimīgie stāsti februārī
Mēs patiesi priecājamies par visiem 32 dzīvniekiem, kas februārī atrada savus saimniekus, bet daži laimīgie stāsti ir īpaši.
Muris
Astoņgadīgais Muris patversmē nonāca 14.janvārī. Viņš visu mūžu bija nodzīvojis kopā ar kundzi gados, bet diemžēl veselība kundzei liedza turpmāk parūpēties par runcīti. Muris bija ļoti mīlīgs un inteliģents kaķītis, taču stress par dzīves vietas maiņu darīja savu, un Muris saslima. Veselu mēnesi Murim palīdzējām tikt galā ar veselības problēmām, līdz beidzot stāvoklis stabilizējās. 25.februārī tieši pie Mura atnāca jauki cilvēki un, neskatoties uz viņa vecumu, izvēlējās tieši viņu.
Bakss
Bakss patversmē nonāca 11.decembrī, jo bērnam ģimenē bija sākusies alerģija. Runcītim bija smags hronisks stomatīts un patversmē nācās izraut visus zobiņus. Toties pēc operācijas Bakss sāka justies daudz komfortablāk un kļuva aktīvāks, jo mutīte vairs nesāpēja. 4.februārī tieši Baksu izvēlējās kāds zēns, par ko mums bija patiess prieks, jo pirms tam bažījāmies, ka Bakss-bezzobītis jaunus saimniekus gaidīs ilgi. Baksa stāsts patiešām ir ļoti laimīgs!
Berimors
Berimors 4.janvārī patversmē nonāca no Maskavas ielas 250 kaķu kolonijas, kur bija pieklīdis. Viņš jutās tik laimīgs, ka beidzot nav jābrien pa sniega kupenām, ka 24 stundas diennaktī tikai gulēja. Viņa miers un labsajūta bija acīmredzama, jo reti kurš kaķītis, nonākot patversmē, neizjūt stresu un jūtas tik apmierināti. 11.februāri patversmē ieradās kāds kungs, kurš vēlējās adoptēt vismierīgāko kaķīti. Tas, protams, bija Berimors! Abi tagad izbauda mierīgu un murrājošu dzīvi!

Paldies mūsu februāra viesiem-ziedotājiem – Torņakalna privātās vidusskolas 4.klases skolēniem, pamatskolas “Patnis” dzīvnieku draugiem, 71.vidusskolas 7.klases skolēniem un “Homo Ecos” darbnīcas dalībniekiem, kas gatavoja guļvietas patversmes dzīvniekiem.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Aleksejam Tiščenko

Dosim bērniem iespēju!

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 276.78 €